УКР РУС  


 Главная > Новости > Церковь и культура  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 236 посетителей

Теги
церква і суспільство розкол в Україні Археологія та реставрація Вселенський Патріархат Церква і влада Церква і політика діаспора Католицька Церква вибори секти педагогіка церква та політика комуністи та Церква УГКЦ Церква і медицина шляхи єднання автокефалія Патріарх Алексій II УПЦ КП Ющенко Приїзд Патріарха Кирила в Україну Доброчинність Президент Віктор Ющенко іконопис Києво-Печерська Лавра Предстоятелі Помісних Церков Митрополит Володимир (Сабодан) забобони 1020-річчя Хрещення Русі молодь постать у Церкві Священний Синод УПЦ конфлікти Голодомор краєзнавство Мазепа милосердя монастирі та храми України українська християнська культура церковна журналістика


Рейтинг@Mail.ru


КОНОТОП. Вийшла у світ фотокнига «Глухів - погляд крізь віки»

  12 ноября 2008У Глухівському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги «Глухів - погляд крізь віки». Більше року тривала робота над цим виданням, яке у результаті вийшло солідним і яскравим. У книзі представлено фотографії різних років, що демонструє розвиток та позитивні зміни Глухова як адміністративної одиниці. Значну частину займають знімки православних святинь: поруч із нині діючими Анастасіївським собором, Миколаївською, Спасо-Преображенською і Вознесенською церквами представлено дивом збережені фотографії зруйнованого Троїцького собору та низки інших храмів. У книзі також представлено унікальні інтер'єри Анастасіївського собору, та нещодавно виявлені стародавні розписи Спаської церкви. Авторський колектив не залишив без уваги і найвідомішу обитель - Глинську Різдва Пресвятої Богородиці пустинь.

Одному з перших книгу піднесли в дар архієпископу Конотопському і Глухівському Луці, наміснику ставропігійного монастиря Глинська пустинь. Владика Лука подякував за роботу авторам, побажав подальших творчих успіхів. Презентація книги проходила в дні святкування 300-річчя з дня проголошення Глухова столицею Гетьманщини, тому на церемонії були присутні поважні гості, в тому числі представники Глухівського земляцтва в Києві академіки Юрій Шемшученко і Микола Ситник, заслужений художник України Володимир Єрмаков. Міський голова Глухова Олена Мельник - голова редакційної колегії фото книги - високо оцінила роботу фотографів (Юрій Москаленко, Валерій Грибан, Микола Сугоняко, Анатолій Архипенко) та ідеї художнього оформлення  Володимира Єрмакова, не обійшла увагою і людей, які допомогли вирішити фінансові питання, зокрема народного депутата України Андрія Деркача.

Тут же, в музеї, проходило святкове погашення ювілейного конверту, присвяченого Глухову.

Оксана Коваленко, Глухів