церква і сім’я | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Главная >   
Опросы



Наш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.ua



Сейчас на сайте 279 посетителей

Теги
1020-річчя Хрещення Русі Голодомор Мазепа краєзнавство українська християнська культура Предстоятелі Помісних Церков церковна журналістика комуністи та Церква постать у Церкві Церква і політика монастирі та храми України молодь УПЦ КП автокефалія милосердя УГКЦ педагогіка Ющенко Митрополит Володимир (Сабодан) Патріарх Алексій II секти діаспора Археологія та реставрація забобони Церква і влада Києво-Печерська Лавра церква і суспільство шляхи єднання розкол в Україні Президент Віктор Ющенко вибори Священний Синод УПЦ церква та політика Доброчинність Католицька Церква Вселенський Патріархат Церква і медицина іконопис Приїзд Патріарха Кирила в Україну конфлікти






Рейтинг@Mail.ru






церква і сім’я


17 февраля 2010


Пропонуємо увазі читачів доповіді учасників круглого столу, що відбувся 4 лютого з ініціативи Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї.

 
08 февраля 2010



08 февраля 2010

Протоиерей Олег Мельничук

Тема семьи для одних -  больная тема, для других - приносящая радость и положительные эмоции. Все стремятся быть счастливыми, но порой дорогу к счастью знают далеко не все...

 
02 февраля 2010


 
02 февраля 2010



02 февраля 2010


Церква має бути флагманом у вирішенні складних ситуацій у суспільстві, в тому числі, сімейних - вважає учасник веб-конференції на порталі «Православіє в Україні» заступник голови Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї, настоятель храму при пологовому будинку в м. Києві.


01 февраля 2010


Участница веб-конференции на сайте «Православие в Украине», руководитель Центра проблем семьи Государственного НИИ считает, что общество недооценивает угрозы, которые сейчас стоят перед современными семьями.

29 января 2010


Пропонуємо читачам поміркувати на тему можливих шляхів виходу з кризи сучасної родини та в рамках наступної веб-конференції, що відбудеться 8 лютого, поставити запитання нашим учасникам.


22 января 2010


Указом митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея руководителем нового отдела назначен настоятель храма в честь Архистратига Божьего Михаила села Волосское Днепропетровского районного благочиния иерей Андрей Пинчук.    


21 января 2010


На черговому засіданні Парламентська Асамблея Ради Європи планує звернутися до урядів країн-учасниць із пропозицією правового визнання одностатевих шлюбів. Богословсько-канонічна комісія при Священному Синоді УПЦ оприлюднила свій висновок із цього приводу.


13 января 2010


Проект подготовлен просветительским медико-психологическим центром «Жизнь», действующем при епархиальном Отделе религиозного образования, катехизации и миссионерства.  


25 декабря 2009


Відповідне циркулярне розпорядження підписав архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, закликаючи віруючих власним прикладом свідчити про важливість створення родини на основі християнських цінностей.


24 декабря 2009

Андрей Десницкий

«Брак - это так скучно!» - худшую характеристику подобрать вряд ли возможно. Как некий христианизированный вариант сегодня звучит: аскезе подвижников и отшельников, заоблачному полету мысли богословов... Там - что-то великое и значимое, вселенское, а тут - чайник на плите и детские пеленки в ванной на веревке. Разве можно сравнивать?


27 ноября 2009

Марія Дубук

Вона - переселенка з Холмщини. Він - рівненський юнак, який після Великої Вітчизняної війни у 1946 році вступив до Волинської духовної семінарії. Саме в Луцьку у храмі і познайомилося майбутнє подружжя. Отак у мирі, злагоді та любові прожили разом 60 літ....