УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 312 посетителей

Теги
Доброчинність Археологія та реставрація милосердя Церква і влада церковна журналістика Священний Синод УПЦ Церква і медицина педагогіка розкол в Україні конфлікти постать у Церкві секти Католицька Церква діаспора Патріарх Алексій II автокефалія Вселенський Патріархат молодь церква і суспільство Голодомор шляхи єднання Ющенко Мазепа забобони комуністи та Церква вибори Митрополит Володимир (Сабодан) краєзнавство 1020-річчя Хрещення Русі Президент Віктор Ющенко Церква і політика УГКЦ церква та політика монастирі та храми України Предстоятелі Помісних Церков українська християнська культура УПЦ КП Приїзд Патріарха Кирила в Україну Києво-Печерська Лавра іконопис


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. Новый календарь поведает историю общиныХрам преподобної Параскеви Сербської, що в селищі Лишня Макарівського району Київської області, випустив календар на 2006 рік, який відображує цікаві й незабутні моменти з життя парафіян.

Настоятель Філарет (Єгоров) і парафіяни люблять, коли приїздять гості. А гості тут бувають дуже цікаві. Тихе життя парафії закінчується 24 липня. Саме з цього дня Київський літній богословський інститут розпочинає свої заняття в будинку, що має символічне ім'я «Ковчег». Цей проект - ініціатива Центру європейських досліджень Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Заняття в КЛБІ проводяться з 24 липня до 5 серпня для всіх, хто прагне поглибити богословські знання й розширити свій кругозір. Серед викладачів КЛБІ - професори Поль Вальєр зі США й Джонатан Саттон з Лондона, співробітники Біблейсько-богословського інституту імені святого апостола Андрія - Ірина Багратіон-Мухранелі, Олександр Філоненко й священик Петро Коломейцев, викладачі Київської духовної академії - протоієрей Микола Макар, священик Дмитро Болгарський, доцент Київського державного університету Андрій Баумейстер.

Слухачі КЛБІ - студенти й випускники духовних семінарій та академій, богословських факультетів світських вузів, викладачі недільних шкіл і релігійних дисциплін у різних навчальних закладах, журналісти й просто активні парафіяни. Тут був і Сергій Аверінцев - видатний учений і поет.

Найдивовижніша особливість життя КЛБІ полягає в тому, що викладачі й студенти протягом двох тижнів живуть одним життям, разом працюючи й відпочиваючи. Заняття відбуваються в атмосфері не лише напружених уроків, але й веселого відпочинку, не лише серйозних розміркувань в аудиторіях і під час круглих столів, але й спільної молитви в храмі, не лише важливих відкриттів та інтелектуальних здобутків, але й тонкого гумору. Це справжнє свято спілкування, думки й дружби.

Новий календар буде не тільки спогадом про радісні дні. Тепер кожен, хто потребуватиме поради у скрутну хвилину, зможе зателефонувати за номером, зазначеним у календарі. Це один з перших твердих кроків у напрямку створення православної телефонної лінії довіри.

Віталій Сидоркін