УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 81 посетителей

Теги
Києво-Печерська Лавра Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і політика українська християнська культура Предстоятелі Помісних Церков вибори Патріарх Алексій II церковна журналістика УПЦ КП молодь педагогіка Митрополит Володимир (Сабодан) церква і суспільство милосердя краєзнавство монастирі та храми України розкол в Україні Католицька Церква діаспора постать у Церкві 1020-річчя Хрещення Русі УГКЦ Археологія та реставрація іконопис Ющенко Церква і влада Вселенський Патріархат комуністи та Церква Доброчинність Голодомор Священний Синод УПЦ секти забобони Мазепа церква та політика Президент Віктор Ющенко автокефалія Церква і медицина шляхи єднання конфлікти


Рейтинг@Mail.ru


КИЕВ. Теперь люди с недостатками слуха смогут свободно понимать православное богослужениеВидавництву «Глас» вдалося об'єднати практичний досвід сурдоперекладу у православних храмах Росії та України. У новому посібнику представлено близько 600 жестів з титрами та озвученням українською і російською мовами. Кожне слово супроводжується поясненням його лексичного значення. Тут є також два варіанти сурдоперекладу молитов: синхронний та адаптований, фрагменти Божественної літургії з сурдоперекладом, де використані слова зі словника.

Посібник містить рекомендації щодо більш ефективного сурдоперекладу богослужінь. Використовуючи представлений словник, сурдоперекладачі зможуть допомогти віруючим з вадами слуху «почути» текст богослужіння, а також більш активно сприяти соціальній реабілітації цих людей у храмі та полегшенню їхнього співіснування з іншими православними віруючими.

Автори посібника поставили собі за мету запропонувати декілька можливих варіантів жестів на слова у словнику. У сурдоперекладачів залишається право самим обирати вид демонстрації того або іншого терміну.

За допомогою словника можна буде підібрати жести, що відповідають правильному розумінню православної лексики.

Словник записано під керівництвом Н. Іванюшевої (сурдоперекладач вищої категорії, сурдопедагог).

Автори словника: К. Дятлова,  Д. Заварицький (сурдоперекладачі  у православних парафіях, сурдопедагоги).

Словник виданий  на VHS, CD, DVD-носіях.

Усі, хто хоче придбати словник, звертайтеся за телефоном: (044) 529-24-97.