УКР РУС  


 Главная > Новости > По епархиям > Киевская  
ОпросыНаш баннер

 Посмотреть варианты
 баннеров и получить код

Электронная почта редакции: info@orthodoxy.org.uaСейчас на сайте 76 посетителей

Теги
Ющенко церква і суспільство Священний Синод УПЦ діаспора вибори молодь Президент Віктор Ющенко комуністи та Церква церква та політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну автокефалія Археологія та реставрація іконопис розкол в Україні монастирі та храми України Церква і влада милосердя Предстоятелі Помісних Церков Вселенський Патріархат Києво-Печерська Лавра УГКЦ конфлікти секти шляхи єднання Доброчинність 1020-річчя Хрещення Русі церковна журналістика Голодомор українська християнська культура постать у Церкві Церква і політика УПЦ КП Мазепа Церква і медицина забобони Патріарх Алексій II Митрополит Володимир (Сабодан) краєзнавство Католицька Церква педагогіка


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Нацбанк увів в обіг пам'ятну монету «Хрещення Київської Русі»

  10 September 2008Національний банк України з 9 вересня вводить в обіг пам'ятну монету «Хрещення Київської Русі» номіналом 5 гривень. Монету випустили з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі.

Як інформує прес-служба Національного банку України, на аверсі монети вгорі розміщено малий Державний Герб України, по колу на тлі стилізованого орнаменту - написи: Національний банк України (угорі), п'ять гривень (унизу), між ними - рік карбування монети 2008 (праворуч), логотип Монетного двору Національного банку України (ліворуч). У центрі монети в колі, утвореному зі стилізованих променів, розміщено хрест і написи півколом: Православ'я (угорі), Із Києва по всій Русі (унизу).

На реверсі монети зображено багатофігурну композицію хрещення, під якою розміщено напис 988/Рік, угорі півколом напис - Хрещення Київської Русі.

Монету виготовлено з нейзильберу, якість - «спеціальний анциркулейтед», маса -16,54 г, діаметр - 35,0 мм, тираж - 45 000 штук.

Пам'ятна монета «Хрещення Київської Русі» номіналом 5 гривень є дійсним платіжним засобом України й обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

http://pr.bank.gov.ua/ukr/arhive_news.php?news_id=1425