Іван Верстюк | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Автори >   
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 67 відвідувачів

Теги
церква і суспільство Ющенко секти УГКЦ автокефалія Церква і політика краєзнавство розкол в Україні монастирі та храми України українська християнська культура Президент Віктор Ющенко вибори комуністи та Церква діаспора забобони Священний Синод УПЦ Церква і влада Голодомор Митрополит Володимир (Сабодан) Археологія та реставрація Києво-Печерська Лавра Мазепа Католицька Церква церква та політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну шляхи єднання Патріарх Алексій II УПЦ КП Вселенський Патріархат педагогіка молодь Церква і медицина іконопис Доброчинність Предстоятелі Помісних Церков постать у Церкві 1020-річчя Хрещення Русі конфлікти церковна журналістика милосердя


Рейтинг@Mail.ru


Іван Верстюк


19 вересня 2008

Іван Верстюк
Власні дослідження автора спрямовані на об'єктивне висвітлення питання становлення та розвитку українського православ'я за кордоном.


09 вересня 2008

Іван Верстюк

Власні дослідження автора спрямовані на об'єктивне висвітлення питання становлення та розвитку українського православ'я за кордоном.


26 July 2008

Іван Верстюк
Візит Патріарха Варфоломія в Україну супроводжується підвищеними засобами безпеки.


23 July 2008


Представники російських та проросійських кіл виступили проти можливих ініціатив Вселенського Патріархату в Україні.


21 July 2008


Примірники копії історичної пам'ятки отримали президенти України, науковці, громадські та культурні діячі та всі благодійники будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору Української Православної Церкви.


14 July 2008

Іван Верстюк

Чудеса в Голосіївській Пустині відбуваються не лише біля мощей святих угодників Божих Олексія та Аліпії, але також і в прекрасному своїми архітектурними формами храмі ікони Пресвятої Богородиці „Живоносне Джерело".


17 June 2008

Іван Верстюк
На жаль, останнім часом у столиці України почастішали випадки протестів проти будівництва храмів, активізувались різного роду екстремісти та, як вони самі себе люблять називати, анти-клерикали.


29 березня 2008


У заході взяли участь архієпископ Гомельський Аристарх, Леонід Кравчук, диякон Андрій Кураєв, Петро Порошенко, Дмитро Табачник та інші церковні й громадські діячі.


25 березня 2008


Учасників фестивалю вітав лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів колектив «Благосвіт», який також є богослужебним хором храму святителя Миколая на Позняках.


21 березня 2008


Прибічники "політичного Православ'я" відверто дистанціюються від священноначалія Української Православної Церкви.


14 лютого 2008


Мета заходу -пригорнути знедолених дітей до прекрасного, пробудити в них любов до мистецтва, віру в свої сили.


14 лютого 2008


Подібні зустрічі допомагають розвитку релігійної толерантності та конструктивного діалогу між різними конфесіями.


28 січня 2008


Альманах задуманий як щомісячник, де публікуватимуться різноманітні цікаві матеріали з історії Церкви, українського народу та його культури.


16 січня 2008

Іван Верстюк
Як дитина не може жити без любові батьків, так християнин не може жити без Євхаристії. За словами прот. Сергія Булгакова, богослов'я «треба пити з євахаристійної чаші».


12 січня 2008


Тетяна Лазаренко відома як авторка декількох збірок духовної поезії, літературних перекладів Давидових псалмів, книжок і монографій про Почаївську Лавру, київський Звіринецький монастир, про життя монахів-старців та інших праць.


12 січня 2008


Духовну та мистецьку значущість експозиції українських ікон та предметів релігійного вжитку XI-XVIII століть важко переоцінити.


03 січня 2008


Експоновані фотографії є плодом екскурсії, яку організувала профспілка Києво-Могилянської Академії з метою ближчого знайомства з історією рідного краю.


05 December 2007

Іван Верстюк
В контексті дискусії про автокефалію Української Православної Церкви я хотів би звернутись до такої складної і переважно невдячної теми, як теологічне виправдання нації та держави, з метою наблизитися до богословського усвідомлення покликання Церкви бути національною і тому - автокефальною.


27 листопада 2007

Іван Верстюк
Я глибоко переконаний в тому, що богослов'я в своєму розвитку дуже тісно пов'язане з реальним життям і жодним чином від нього не відірване.


26 жовтня 2007

Іван Верстюк
Авторський погляд на проблему розколу Українського православ'я. Запрошуємо читачів до діалогу.


25 вересня 2007

Іван Верстюк
Наша православна молодь є дещо пасивною, але в тому її повної вини немає...


30 серпня 2007

Іван Верстюк

Довгими й дивовижно барвистими вечорами немає в Києві кращого заняття, ніж спокійно та поважно прогулюватися міськими вулицями, вдивляючись в обличчя перехожих та намагаючись в цих обличчях щось прочитати...


10 серпня 2007

Іван Верстюк
Історія є, безумовно, уроком - довгим та дуже цікавим уроком того, для чого людина створена і ким вона повинна бути. Історія є також тим полем, на якому відбувається Божа Присутність.


24 July 2007

Іван Верстюк

Вкусивши святої Євхаристії, людина перенароджується й оновлюється для подальшого свого життя і набуває тих сил, які їй потрібні для того, щоб це життя було справді християнським і врешті приводило до золотоверхих палаців Царства Небесного.


07 June 2007

Іван Верстюк

Екуменізм - традиційно одна за найскладніших богословських тем. Напевно, я не помилюся, якщо припущу, що нерідко її навіть зумисно уникають...


22 травня 2007

Іван Верстюк

Християнство має величезний культуротворчий потенціал, який лише варто актуалізувати, щоб тим самим увімкнути в дію надзвичайно потужну систему культурних течій та впливів, яка може допомогти суспільству не тільки віднайти власну культурну ідентичність, але й також духовно очиститись від непотрібних нашарувань.


27 березня 2007

Иван Верстюк

На нас, христианах, лежит особая ответственность за состояние нашего социума. И поэтому наше присутствие в социальном организме должно быть как можно более полным и плодотворным...


23 лютого 2007

Иван Верстюк

Жизнь, безусловно, нелегка. Порой она трагична. Но в то же время жизнь прекрасна, если посвящена Тому, Кто её дарует. Она прекрасна, если целеустремлённа, осмыслена, если человек ценит её как наивысший из возможных даров и верит в лежащее в её глубине величайшее чудо.