Київські духовні школи | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна >   
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 201 відвідувачів

Теги
секти церква та політика конфлікти Церква і політика краєзнавство Католицька Церква Доброчинність українська християнська культура Президент Віктор Ющенко Предстоятелі Помісних Церков Приїзд Патріарха Кирила в Україну УГКЦ Священний Синод УПЦ Вселенський Патріархат комуністи та Церква Ющенко Археологія та реставрація молодь церковна журналістика Мазепа монастирі та храми України автокефалія шляхи єднання вибори милосердя Києво-Печерська Лавра діаспора Патріарх Алексій II Церква і медицина церква і суспільство Голодомор іконопис педагогіка постать у Церкві Митрополит Володимир (Сабодан) розкол в Україні УПЦ КП Церква і влада забобони 1020-річчя Хрещення Русі


Рейтинг@Mail.ru


Київські духовні школи


03 березня 2010


С докладами выступили преподаватели духовных учебных заведений Русской и Украинской Православных Церквей.


02 березня 2010


Відтепер подібні заходи проводитимуться щорічно.


04 лютого 2010


Предмет «Проповідь Православ’я через засоби масової інформації» викладає прес-секретар Предстоятеля Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко.

 
03 лютого 2010


 
01 лютого 201021 December 2009


Настоящее издание подготовлено по решению Ученого Совета Киевской Духовной Академии и Семинарии в связи с празднованием 20-летнего юбилея возрождения Киевских духовных школ и представляет собой краткий очерк их истории с XVII века и по настоящее время.


14 December 2009


У день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного в Київських духовних академії та семінарії відбулися урочисті заходи, присвячені Актовому дню.

 
03 December 2009


 
11 листопада 200909 листопада 2009


Київські духовні школи святкують Актовий день молитовно: через карантин у навчальних закладах урочистості в КДАіС перенесено.

 
04 листопада 200923 жовтня 2009


Довгоочікуване відкриття кабінету відбулося в рамках святкувань ювілеїв КДАіС - 20-річчя від дня відродження, а також 190-річчя від дня перетворення Києво-Могилянської академії на Київську духовну академію.


22 жовтня 2009


Обидві книжки - «Послання святого апостола Павла до Римлян у вітчизняній біблійній науці» архієпископа Антонія (Паканича) та «Преподобний Роман Солодкоспівець і візантійська гімнографія ІІІ-VIII століть» протоієрея Олега Кожушного - було презентовано під час ювілейних урочистостей у КДАіС.


22 жовтня 2009


Работа научно-практической конференции «Духовное и светское образование: история взаимоотношений-современность-перспективы» продолжалась два дня и проходила в рамках шести секционных заседаний.


22 жовтня 2009


Объемный труд с многочисленными приложениями является, в первую очередь, учебным пособием и практическим руководством, освещающим различные аспекты взаимоотношений Церкви и государства.

 
18 вересня 2009


 
08 вересня 200902 вересня 2009


На цю посаду призначено викладача Київської духовної академії та семінарії, відомого в Україні та Росії публіциста, кандидата богослов'я Володимира Бурегу.


31 серпня 2009


Відповідне рішення було прийнято в рамках розширеного засідання вченої ради КДА.


06 серпня 2009


Кількість абітурієнтів КДАіС у порівнянні з попередніми роками значно зросла. Конкурс становить 2-3 особи на місце.

 
25 травня 2009


 
17 березня 200912 березня 2009


У середу, 11 березня, світильник Української Православної Церкви - Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра - просвіщала своїх чад не тільки духовно, а й фізично. У рамках всеукраїнської акції «Збережемо зір разом» лікарі та духовенство привернули увагу громадськості та, зокрема, майбутніх священнослужителів до проблеми глаукоми - захворювання, яке є основною причиною сліпоти в усьому світі.


11 березня 2009


Акція покликана привернути увагу майбутніх священиків до проблеми глаукоми - захворювання, яке є основною причиною сліпоти в усьому світі.

16 лютого 200905 січня 2009


По мнению портала «Богослов.ру», очередной выпуск «Трудов» стал достойным продолжением нового формата издания, разработанного Ученым Советом КДАиС в 2007 году.


18 December 2008


Разом із ними своєму небесному покровителю молився народний депутат Андрій Деркач, який читає курс лекцій в КДА.

22 листопада 2008

Учатся в КДАиС совершенно разные молодые люди, которых объединяет одна высокая и благая цель - стать, как они говорят, духовными защитниками Отечества. Их взгляды на жизнь, устремления, переживания и беспокойства, мысли о будущем и планы, которые с Божьей помощью хотелось бы реализовать, - все это и стало предметом нашей беседы со студентами Киевских духовных школ.


08 листопада 2008


У новій версії більш зручний навігаційний інтерфейс та повністю оновлений підхід до структуризації матеріалів.


07 листопада 2008


Наш портал розміщує чимало інформації про Київські духовні школи, про реформи, що там відбуваються, про досягнення та успіхи викладачів і студентів КДАіС. Тому таким важливим було особисте знайомство та спілкування з «учащими и учащимися». Важливо було відчути їхнє буття зсередини...


06 листопада 2008

Ольга Мамона
Усміхненість, мета стати священиком, жарти про викладачів і «тропарі», розповіді про «парилки», комп'ютерні антивірусні програми, суголосні молитви перед обідом - ось вам сучасний семінарист.