УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 109 відвідувачів

Теги
Церква і влада педагогіка діаспора Президент Віктор Ющенко краєзнавство Вселенський Патріархат молодь УГКЦ Ющенко комуністи та Церква Священний Синод УПЦ церква і суспільство Археологія та реставрація Митрополит Володимир (Сабодан) автокефалія УПЦ КП Голодомор Мазепа конфлікти розкол в Україні шляхи єднання Католицька Церква секти Приїзд Патріарха Кирила в Україну вибори Доброчинність Патріарх Алексій II милосердя постать у Церкві забобони Церква і медицина церква та політика Києво-Печерська Лавра українська християнська культура монастирі та храми України 1020-річчя Хрещення Русі Предстоятелі Помісних Церков Церква і політика іконопис церковна журналістика


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Побачили світ дві книги відомого дореволюційного бібліста Павла Юнгерова

Видавництво «Пролог» разом із Київською Духовною Академією в рамках серії «Біблійні дослідження» випустило дві книги відомого православного бібліста Павла Олександровича Юнгерова «Віровчення Псалтирі, його особливості й значення в загальній системі біблійного віровчення» й «Вчення Старого Завіту про безсмертя душі й загробне життя» (обидві російською мовою).

Предметом дослідження книги «Віровчення Псалтирі, його особливості й значення в загальній системі біблійного віровчення» є віровчительні істини, викладені в найпопулярнішій книзі Старого Завіту - Псалтирі. Автор ретельно досліджує віровчення псалмів про Бога, ангелів та злих духів, людину, її походження, гріхопадіння й спасіння, про Месію і Його царство та про загробне життя, порівнюючи вчення Псалтирі з іншими книгами Старого Завіту.

У книзі «Вчення Старого Завіту про безсмертя душі й загробне життя» професор Юнгеров у широкому історичному й культурному контексті досліджує уявлення про загробне життя, що містяться в законотворчих, історичних, повчальних, пророчих і неканонічних книгах Старого Завіту, а також проводить порівняльний аналіз старозавітних уявлень про загробне життя й поглядів древніх єгиптян і персів.

Автор відповідає також на питання про те, якими були уявлення старозавітних людей про посмертне існування людини; чи не були вони запозичені ізраїльтянами від тих народів, з якими їм довелося дуже тісно стикатися в певні моменти своєї історії; чи вчив Старий Завіт про безсмертя душі; чи передчували пророки Старого Завіту майбутнє воскресіння мертвих.

Юнгеров Павло Олександрович (1856-1921) - російський православний бібліст, дослідник старозавітних книг. Народився в Самарській губернії в родині священика. По закінченні Самарської духовної семінарії вступив до Казанської духовної академії, яку блискуче закінчив у 1879 році. Юнгеров присвятив свою педагогічну й наукову працю ісагогіці, екзегезі й перекладу книг Старого Завіту. В 1880 р. одержав ступінь магістра за роботу, що узагальнила старозавітне вчення про посмертне буття.

Головною справою життя Юнгерова стало створення першого в Росії наукового зведення старозавітної ісагогіки, а також його переклад Старого Завіту російською мовою із Септуагінти.