УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 60 відвідувачів

Теги
монастирі та храми України розкол в Україні постать у Церкві Священний Синод УПЦ українська християнська культура іконопис краєзнавство церква і суспільство Ющенко секти вибори педагогіка милосердя УГКЦ Доброчинність конфлікти комуністи та Церква церковна журналістика шляхи єднання Церква і влада Церква і медицина церква та політика Католицька Церква Приїзд Патріарха Кирила в Україну Патріарх Алексій II Голодомор Предстоятелі Помісних Церков Мазепа Церква і політика забобони Президент Віктор Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі Вселенський Патріархат Києво-Печерська Лавра Митрополит Володимир (Сабодан) молодь УПЦ КП автокефалія Археологія та реставрація діаспора


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. У видавництві «Пролог» вийшли друком три нові книги в серіях «Біблійні дослідження», «Богословська бібліотека» і «Церква в історії»

  03 вересня 2007Двотомна монографія протоієрея Тимофія Буткевича «Зло, его сущность и происхождение» присвячена вирішенню питань, актуальність яких винятково висока для будь-яких історичних епох і світоглядів. Що є зло? Які його причини й наслідки? Чи можливо протистояти злу та перемагати його? Якщо так, то яким чином? На основі глибокого богословського, філософського й історичного аналізу книг Божественного Одкровення, творів отців Церкви, міфологічних уявлень древніх народів, концепцій видатних представників світової філософської й наукової думки автор приходить до висновку про незаперечну істинність християнського вчення, про зло і спасіння. Праця протоієрея Тимофія Буткевича буде корисною не лише для «професійних» богословів і філософів, але для найширшого кола читачів.

Книга видатного західного богослова Фредеріка Вільяма Фаррара «Голос с Синая» присвячена розкриттю й тлумаченню десяти заповідей Божих. Проголошені на Синаї Мойсею, свято збережені ізраїльським народом, глибинно висвітлені в Новому Завіті, преображенні світлом любові Христової в Церкві, десять заповідей і сьогодні є непохитною основою нашого життя.

У живій, ненав'язливій, образній формі, спираючись на широкий історичний світогляд і численні життєві приклади, автор виявляє надзвичайно ясний, конкретний, актуальний зміст усього десятслів'я, кожної його заповіді, і тим самим ставить читача перед лицем Божественного морального закону і його особистої совісті.

На змісті книги не позначився відбиток конфесійної приналежності автора, вона загальнохристиянська і буде корисною православному читачеві, що прагне до християнського ідеалу.

Двотомник протоієрея Олександра Горського «История Евангельская и Церкви Апостольской» є курсом лекцій зі Священної історії Нового Завіту, яку автор викладав у Московській духовній академії в середині XIX століття. Його лекції зігріті живим релігійним почуттям і при цьому відрізняються новизною матеріалу та строгістю методу. Пройнятий полум'яною вірою у викупний подвиг Христа Спасителя, Горський у своїх читаннях настільки захоплений, що його мова дихає поетичним захватом. Перший том даного видання містить євангельську історію, тобто опис земного життя Господа Ісуса Христа. У другому томі представлено історію розвитку й поширення Християнської Церкви в часи апостолів, а також стан християнського віровчення в цей період.

Священик Андрій Дудченко