УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > СНД  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 124 відвідувачів

Теги
Києво-Печерська Лавра Ющенко молодь Церква і влада розкол в Україні Митрополит Володимир (Сабодан) забобони Мазепа комуністи та Церква педагогіка вибори українська християнська культура Священний Синод УПЦ 1020-річчя Хрещення Русі церковна журналістика іконопис Католицька Церква Церква і політика Предстоятелі Помісних Церков Церква і медицина Патріарх Алексій II церква і суспільство Голодомор Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України секти УГКЦ постать у Церкві Президент Віктор Ющенко милосердя Доброчинність шляхи єднання Археологія та реставрація церква та політика Вселенський Патріархат УПЦ КП автокефалія краєзнавство конфлікти діаспора


Рейтинг@Mail.ru


РОСІЯ. У Москві відбудеться презентація книги відомого російського економіста ігумена Филипа (Симонова)Сьогодні під час роботи секції ХIV Міжнародних різдвяних освітніх читань, присвяченої церковно-суспільному діалогу в сучасній Росії, відбулася презентація книги доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста Російської Федерації ігумена Филипа (Симонова) «Церква - суспільство - господарство». Книга вийшла у світ у видавництві «Наука».

Праця ігумена Филипа присвячена актуальним проблемам взаємодії Церкви, суспільства й держави в господарській і правовій сферах. Автор уперше в сучасній російській науковій літературі провів дослідження канонічних і богословських основ церковно-державного й церковно-суспільного діалогу, ґрунтуючись на текстах Нового Завіту та творах святих отців і вчителів Церкви.

Отець Филип проаналізував богословське сприйняття господарських процесів усередині й поза церковним організмом, простежив еволюцію поглядів на суспільне господарство в російському богослов'ї від його зародження і до наших днів. Велику увагу приділив позиціонуванню Церкви у світі, що перебуває на шляху до глобалізації, а також питанням правового статусу Церкви в сучасній російській світській державі.

Ігумен Филип (Симонов Веніамін Володимирович), 1958 року народження, начальник Інспекції контролю видатків федерального бюджету на науку й освіту Рахункової палати Російської Федерації, заступник голови Місіонерського відділу Руської Православної Церкви, професор Фінансової академії при уряді Російської Федерації й Вищої школи бізнесу при економічному факультеті Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова, член-кореспондент РАЕН.

Закінчив на відмінно Московський державний університет ім. М.В.Ломоносова (1980) і Білгородську духовну семінарію (2000), кандидат економічних наук (1985), старший науковий співробітник (1990), доктор економічних наук (1994), професор (2001), заслужений економіст Російської Федерації (2004).

Один з провідних спеціалістів в сфері історії народного господарства та вітчизняної економічної думки, макроекономічного аналізу та в сфері міжнародних валютно-кредитних і фінансових відносин. Автор і співавтор понад 100 наукових праць і 15 монографічних досліджень, серед яких: «Начерки історії російської економічної думки» (2003); «Сучасна Росія та соціалізм» (2000); «Росія - 2015: оптимістичний сценарій» (1999). Всі три - у складі авторського колективу за редакцією академіка Л.І.Абалкіна. «Особлива думка» (1993); «Н.Д.Кондратьєв та російська економіка надзвичайного часу» (1991) - у співавторстві з професором Н.К.Фігуровською. Автор наукового дослідження «Економічний розвиток Даоса (50-80-ті роки)» (1988).

У 2002-2004 рр. брав участь у діяльності робочих груп при президії Державної ради РФ з розробки основ промислової політики й реформування банківської системи; член редколегій академічної серії «Пам'ятки економічної думки» та журналу «Ринок цінних паперів».

Православ'я.Ru