УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 123 відвідувачів


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. Єдиний у своєму роді магазин «Шишкин ліс» у Києво-Печерській Лаврі пропонує відвідувачам друковану та відеопродукцію спільних проектів Київської Митрополії та ТРК «Глас»

  31 серпня 2009Незвичайний кіоск із логотипом популярної дитячої телепрограми «Шишкин ліс» з'явився нещодавно в Нижній Лаврі біля корпусу № 39. Тут в асортименті представлено продукцію «Шишкиного лісу» - а це і яскраві православні дитячі кольорові журнали, і DVD-диски з записами однойменної телепрограми, що виходить в ефірі духовно-просвітницького телеканалу «Глас», і м'які іграшки - герої передачі: мишка Шуня, кіт Коксик, вовченя Зубок, сова Матильда Леонардівна та Єнот Єнотович. «Шишкин ліс» давно вже полюбився малечі через свою різноманітність та високий рівень текстового й художнього оформлення. Відтепер з'явилася можливість придбати продукцію православної дитячої програми, яка донині була доступна лише в телеефірі.
 

Також у кіоску широко представлена відеопродукція спільного виробництва телеканалу «Глас» та Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви. Зокрема, продаються диски: «Покровитель Середземномор'я» (стрічку присвячено перебуванню частки святих мощей святителя Спиридона Триміфунтського), «Урочисте богослужіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі» (було звершено у рамках святкувань 1020-річчя Хрещення Русі 28 липня 2008 року в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира у Києво-Печерській Лаврі. Очолив відправу нині покійний Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій ІІ).

Диск «Телелітопис 1020-1021» представляє розповідь про життя Української Православної Церкви від святкування 1020-річчя Хрещення Русі до 1021-ї річниці цієї великої події (з липня 2008 по червень 2009). Дайджест створено за матеріалами щотижневої телевізійної програми «Світ Православія», яка виходить в ефір на телеканалах «Глас», «Ера», КРТ, а також розміщується на сайті www.tv.orthodoxy.org.ua.

Серед програм «Гласу» представлені також стрічки з циклу «Образ доброчинності» та «Сторінки Євангелія».

«Образ доброчинності» - це цикл анімаційних фільмів про людей, чиї діяння гідні наслідування. Це скарбниця яскравих прикладів мудрих рішень, сміливих, милосердних, добрих вчинків, здатних змінювати людей і примножувати світло довкола. Афористичність фільмів споріднює їх із притчами, а простота викладу робить доступними навіть для найменших глядачів.

«Сторінки Євангелія» - це розкриття глибинного змісту і значення євангельської оповіді, останні відкриття вчених-біблеїстів, знайомство зі звичаями, побутом і традиціями народів часів Іісуса Христа. Фільми зацікавлять не тільки православних християн, а й тих, хто тільки шукає свою дорогу до Бога, а також представників інших релігій, оскільки оповідають про моральні цінності, для яких не існує часових і культурних меж. Із циклу «Сторінки Євангелія» видано диски: «Чудо в Кані», «Чудесний улов», «Воскрешення дочки Іаїра», «Зцілення розслабленого», «Притча про злих виноградарів», «Воскрешення Лазаря», «Притча про блудного сина», «Чудо насищання», «Чудеса Іісусові на Галілейському морі», «Притча про милосердного самарянина». Режисер стрічок - Олена Каретник.  

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 8 (067) 440 84 46.