УКР РУС  


 Головна > Публікації > Моніторинг ЗМІ  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 53 відвідувачів

Теги
Священний Синод УПЦ церква і суспільство розкол в Україні забобони конфлікти Мазепа Археологія та реставрація молодь Церква і медицина Києво-Печерська Лавра автокефалія краєзнавство Приїзд Патріарха Кирила в Україну Президент Віктор Ющенко Предстоятелі Помісних Церков Доброчинність комуністи та Церква постать у Церкві Митрополит Володимир (Сабодан) церква та політика УПЦ КП вибори монастирі та храми України 1020-річчя Хрещення Русі церковна журналістика УГКЦ милосердя Церква і влада Голодомор Ющенко діаспора шляхи єднання секти Церква і політика українська християнська культура Католицька Церква Вселенський Патріархат іконопис Патріарх Алексій II педагогіка


Рейтинг@Mail.ru


«Притвор» (Київ): "Зелена" масляна на Солом’янці!«Притвор» (Київ), Олексій Василюк, 16 лютого 2007

Через варварську забудівлю паркових частин Солом'янського району Києва - 2007 рік став першим роком, коли в Солом'янськом парку не проводиться справжня, з санкції Солом'янськаї райдержадміністрації, Масляна. Тож запрошуємо усіх небайдужих на мітинг протесту - «альтернативну Масляну» в Парку 17 лютого, який організовує ініціативна група Батиєвої гори. Православну традицію поєднаємо з захистом історичних частин Києва!

Територія, що сформувався до початку 1922 р. Солом'янського району тягнулася уздовж Кадетського гаю до тодішньої робітничої окраїни столиці - Шулявки. Ця нині індустріальна місцевість увійшла в історію ще в часи київських князів, а в XVIII столітті вона була місцем для літньої резиденції Київських митрополитів.
Визначальним фактором для майбутнього Солом'янки стало те, що по ній протікала ріка Либідь, яка згодом сховалася під землю. На її берегах охоче селився народ, її води рухали лопати млинів, а в ХІХ столітті уздовж ріки була побудована залізниця "Київ - Балта". На Солом'янці з'явилося багато залізничних майстерень...

І от, у 21 столітті, маємо свідчення забудованого «беспредела» в Солом'янському районі:

На офіційні запитання голови ГС «Вірний Вибір» О.Шаповаленка до п. Сидорова І.П.:
- Чи подали Ви клопотання до Київради на відміну рішень згідно Резолюції
громадських обговорень за Вашою участю, які пройшли 09 листопада 2006 року у с/ш № 60?
- Чи поклопочетесь Ви щодо збереження залишків Батового курганного некрополя у Протасовому Яру та Солом'янському ландшафтному парку і лісопарку лікарні, де Ви дозволили будувати прибуткові висотки?
надійшла відповідь за підписом заст. голови СРДА А.Лапаня, де сказано наступне: «...Солом'янською районною у місті Києві державною адміністрацією направлено лист на ім'я Київського міського голови Черновецького Л.М. від 06.11.2006 р. № 16058/01 про призупинення рішення щодо забудови Ландшафтного парку»
Нагадаємо, що у Резолюції від 09.11.06 записано:
1. Відхилити проект реконструкції Солом'янського ландшафтного парку...
2. Звернутись з вимогою до Солом'янської районної у місті Києві ради
підготувати звернення до Київради з питань скасування незаконних
землевідведень, що надані на зеленій території загального користування
рекреаційного призначення (згідно Генплану м. Києва до 20020р., затвердженого КМР № 370/1804 від 28.03.2002р.)
3. Повернути парку законні межі згідно вищевказаного Генплану.
Але Солом'янська районна у місті Києві рада в особі її голови та деяких
продажних депутатів питання збереження Парку ігнорує. Натомість Ігорем Максимчуком, депутатом від «Пори-ПРП», розігрується черговий фарс винесення на сесію питання... Забудови Протасового Яру.
«На виконання Резолюції від 09.11.06» за допомогою Сидорова та міліції
районним КП УНЗ протягом останнього тижня знесені зелені насадження на ділянці виділеній під забудову ТОВ «Ролан».
Готуються чергові «слухання» щодо забудови Парку житловим комплексом по вул. Механізаторів, 1-3 (22 лютого 2007 р. о 18-30, місце проведення - АТП «Побут»).
Таким чином ще раз можна переконатись у блюзнірстві та лицемірстві районних можновладців, коли вони за допомогою трьохсторонньої комісії та так званих «слухань» вводять людей в оману видимістю «вирішення питань»... На користь забудовників.
Запрошуємо усіх небайдужих на мітинг протесту - «альтернативну Масляну» в Парку 17 лютого. Промовисто, що 2007 рік став першим роком, коли в Парку не проводиться справжня, з благословіння РДА, масляна.
22 лютого відбудеться черговий акт драми з забуло драми парку - громадські слухання по вул. Механізаторів, 22. Нам, жителям Солом'янки, життєво важливо відбити в цей день у забудовників ласий для них шматок території біля парку та перетворити його на паркову зону!

Кияни! УСІ, хто любить своє місто й не хоче, щоб Київ перетворився в кам'яні нетрі, ПРИХОДИТЕ В СУБОТУ 17 ЛЮТОГО В 11-00 В СОЛОМЕНСКИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК (ВХІД З УЛ. ВОЛГОГРАДСЬКОЇ) І ПОСТАВТЕ СВІЙ ПІДПИС ПІД ПРОТЕСТОМ ПРОТИ НАХАБНОЇ АНТИНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ, ЩО ПРОВОДИТЬСЯ Солом'янською РДА.

 

 

УВАГА! Редакція "Православ'я в Україні" залишає за собою право не погоджуватися зі змістом статей, які оприлюднюються у розділі "Моніторинг ЗМІ". Статті публікуються в редакції першоджерела. 

 

ВНИМАНИЕ! Редакция "Православия в Украине" оставляет за собой право не соглашаться с содержанием статей, публикуемых в разделе "Мониторинг СМИ". Статьи публикуются в редакции первоисточника.