УКР РУС  


 Головна > Публікації > Моніторинг ЗМІ  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 269 відвідувачів

Теги
Мазепа монастирі та храми України Митрополит Володимир (Сабодан) автокефалія постать у Церкві забобони УГКЦ Предстоятелі Помісних Церков Доброчинність Церква і влада Церква і медицина шляхи єднання педагогіка краєзнавство Священний Синод УПЦ УПЦ КП комуністи та Церква конфлікти секти українська християнська культура Ющенко Католицька Церква діаспора Приїзд Патріарха Кирила в Україну молодь Церква і політика церква та політика Патріарх Алексій II іконопис Археологія та реставрація церква і суспільство церковна журналістика вибори милосердя Голодомор 1020-річчя Хрещення Русі Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко Києво-Печерська Лавра розкол в Україні


Рейтинг@Mail.ru


«Ні абортам» (Україна): Під час аборту вбивають людину!«Ні абортам» (Україна), 26 січня 2007

Майже всі діти, яких насильно видаляють з материнського лона, є старшими. 8 тижнів. Усі органи в цьому віці вже є наявними. Діти потребують лише їжі та часу, щоб рости, їх вбивають за допомогою респіраторно-вакуумного метоои (найпоширеніша форма аборту), вишкрібання (куретування) або га допомогою гормонального методу і кесаревого розтину.

Респіраторно-вакуумиий метод Цей метод є найпоширенішою формою аборту. Лікар вводить у матку гнучкий пластиковий шланг. Сильними, всмоктуванням (від 10 доЗО разів більшим, ніж у пилососа) дитино, розривається на шматки. Спочатку від тіла відриваються руки й ноги, а потіїи, корпус від голови. Через те, що голова є завеликою, щоб пройти крізь пластиковий шланг, лікар спеціальним інструментом розтрощує її, як той звичайний горіх, і уламки по частинах відсмоктуються у посудину Розшматоване тіло дитини спалюють у спеціальній печі.

Метод вишкрібання - під час вишкрібання лікар розкриває шийку матка металевим штифтом. За допомогою спеціальних щипців дитину витягують ? матки назовні. При цьому розривають її на шматки. Коли всі частини дитина видаленні, матку вишкрябують за допомогою курети - спеціальної тупої шкрябачки. Санітари складають окремі частини дитячого тіла докупи, аби цілковито впевнитися, що матка порожня. Часто доходить до інфекції ускладнень, що завдають шкоди здоров'ю матері.

Гормональний метод полягає в тому, що в мускулатуру матки вводять медичний препарат. Це викликає родові потуги. Дитина, коли вона витримає їх, народжується живою, і тоді її залишають вмирати. Одна медсестро, зізналась: «Я особисто переконалась, що ненародженні діти не є просто згустком клітин. Часто діти, викинуті після аборту в посудину для відходів ще годинами там здригаються і стогнуть».

Під час кесаревого розтину хірургічне розкривають живіт і матку жінки. Дитину виймають. Майже всі діти під час такого розтину є живими. Тоді їх вбивають (дають укол, який паралізує дихання, чи просто задушують або залишають, поки вони сади часто після кількагодинної боротьби зі смертю, не помруть). Дитина має страх перед смертю і бідчуває біль, коли їй відбирають життя. Вже на 28 день сформований і діє лицевий нерв з усіма трьома, розгалуженнями на обличчі. На шостому тижні в руках вже наявні чутливі нервові закінчення, які, власне, є болепровідними волокнами. Ультразвукові записи показують, що пульс дитини під час насильницького відкриттю материнського лона збільшується до 200 ударів на хвилину, найвідчайдушнішій і марній боротьбі дитина намагається відхилитися від смертоносних інструментів. На ультразвукових відбитках видно, як дитинка під час аборту у смертельному жасі відкриває свій ротик для німого крику.

Коли жінка на основі припинення місячних дізнається про свою вагітність дитина живе в ній вже 2 тижні.

Тілесні наслідки аборту - Небезпеки під час операції

1. Перфорація (проникнення усередину): стінка матки під час вагітності є такою м'якою, що будь яким інструментом (всмоктувальною трубкою чи куретою) від цілком легенького натиску може бути проколеною. Наслідок: сильна внутрішня кровотеча, матка втрачає здатність скорочуватися, запалення черевної порожнини. Інколи виникає необхідність негайно видаляти матку.

2. Небезпека, пов'язана з місцевим обезболюванням: часто люди на наркоз реагують алергійно. На ґрунті викликаного алергією шоку може настати смерть від припинення дихання чи зупинення серця. Необхідним є постійна готовність реаніматорів. Наслідки після операції Запалення матки і яйцепроводів, яке внаслідок занесення інфекції може призвести до запалення черевної порожнини із смертельними наслідками. Зараження крові, тромбози, закупорки вен.

Пізніші ускладнення:

1. Замикання обох яйцепроводів, що призводить до безплідності, особливо часто це трапляється після першої вагітності.

2. Запалення призводить до змін у матці і в шийці матки. Тому вагітність до кінця не витримується, що призводить до викидня.

3. Тріщини на шийці матки можуть призвести до викидня або передчасних пологів.

4. Часто рубцьовані зміни у матці спричиняють ризик народити недостатньо розвинену наступну дитину.

5. Зміни у матці часто можуть призвести до недостатнього забезпечення дитини. Тому після абортів може народитися виродок.

6. Еритробластоз: якщо перед перериванням вагітності не був визначений резус-фактор, у матері з негативним резусом може розпочатися вироблення антитіл. Коли таку жінку залишити без відповідної профілактики, під час подальших вагітностей в неї можуть бувати викидні або передчасні пологи.

7. Перешкоди подальшим вагітностям через кровотечі.
Таблетки та «Спіралі» є абортними засобами, тобто інструментами які вбивають дитину!

Внутрішньоматковий засіб є інородним тілом у матці і створює середовище для інфекції всередині піхвової порожнини. Волокнина внутрішньоматкового засобу, що тягнеться через усю шийку матки, може бути сприятливим середовищем для бактерій і викликати постійне подразнення шийки матки. Запальний процес, після використання внутрішньоматкових засобів, може вплинути на здатність шийки продукувати високоякісну слизову секрецію. У багатьох, хто користується внутрішньоматковими засобами, можуть розвинутися різного роду тазові інфекції, які часто потенційно впливають на здатність до зачаття.

Зародившись у яйцепроводі, мандрує крихітна людина у матку, щоб там приживитися... „Спіраль" (внутрішньоматковий засіб, ВМЗ) унеможливлює дитині приживитися у матці. Щоденно виділяючи трошки міді, вона вбиває людське життя... Для жінки застосування внутрішньоматкових засобів пов'язане з великою небезпекою для здоров'я. У багатьох випадках занесена інфекція в малий таз потребуватиме оперування; можлива позаматкова вагітність з смертельним наслідком, продіравлення матки аж до черевної порожнини, що також закінчується смертельно.

Як абортний засіб вважаються відповідні таблетки. Різноматні „ранкові пілюлі", що вживають протягом 60 годин після статевого акту, вбивають ненароджену дитину, хоча в інструкції зазначено, що дія цих ліків не викликає аборту. Вже започатковану, крихітну людину дія пілюлі вириває з прижилого місця у матці і з кров'ю вагітної виштовхує назовні. Ці таблетки містять гормони естроген і гестаген. Естроген не дозволяє дозріти жодній яйцеклітині в організмі жінки. Запліднення стає неможливе (припинення овуляції). Проте не завжди дозрівання яйцеклітини припиняється (індивідуальна сумісність, хвороби, несвоєчасне вживання пілюль).

Тоді ці таблетки мають друге призначення: гормон гестаген „припиняє активність матки". Зародившись у яйцепроводі, дитина потрапляє в матку, але внаслідок дії гестагену не може там приживитися. Вона змушена гинути з голоду. Цей абортний засіб особливо проявляється у дії так званих «мініпілюль», які зовсім не містять естрогену, а лише гестаген, а тому не запобігають дозріванню яйцеклітини. Окрім того, що таблетки є абортним засобом, їх застосування пов'язане із значним ризиком для здоров'я жінки. Внаслідок їхнього вживання можливі такі побічні дії: збільшення ваги, водянка, підвищений кров'яний тиск, порушення менструального циклу, підвищена втомлюваність і депресія, порушення серцево-судинної системи та інфаркти з їхніми наслідками, аж до паралічів і смертельних випадків, ракові захворювання грудей, втрата статевого потягу, стерильність.

Після кожної паузи у прийнятті пілюль настає небезпека тромбозу і закупорок мережі кровообігу. Дослідження показують, що у гумовій структурі латексу, грубістю 025мм, з якого виробляють презервативи знаходяться отвори, які називають мікропорами, їх добре видно під мікроскопом. Кожна з пор в гумовій структурі латексу має діаметр 5 мікрометрів, а до сьогоднішнього дня не вдалося створити такого презервативу, який не мав би мікроотворів. Тим часом вірус НІУ має тільки 0,1 мікрометр. Цей вірус в 50 разів менший від одного мікропора презерватива. Хотя ж важко то собі уявити, але презерватив пропускає сперматозоїди!!! А вірус СНІДу є ще меншим від сперматозоїда.

Період, протягом якого яйцеклітина може бути запліднена, дуже короткий. Якщо вона протягом цього часу не зустрінеться з сперматозоїдом, то загине впродовж 24 годин. Коли жінка є у плідній фазі циклу, її організм продукує спеціальну слизову секрецію. Якщо кожного року на світі вбивається понад міліард ненароджених дітей (дані Всесвітньої організації здоров'я ) і з того виникає, що мама і тато не хотіли їх, то чому дійшло до зачаття??? Чому з середини 60-х років кількість абортів, розлучень(80%), зруйнованих сімей, зґвалтувань дітей і жінок, венеричних захворювань і позашлюбних пологів зросла так масово???

Тому, що наше суспільство потопає в морі хаотичних сексуальних стосунків. Позбавлене справжньої любові відношення між чоловіками і жінками стає твариноподібним, тільки заспокоюванням статевого інстинкту.

Статевий акт людини цілком піддається вольовому керуванню в тій мірі, в якій ця особа захоче того навчитись. Сильна воля не дається людині готовою, вона є досягненням людини, яка докладає зусиль, щоб розвинути в собі таку можливість. Можливості людини всебічні, генетика говорить про чудове „оснащення" людини, де на 46 хромосом, в яких закладено можливості її розвитку, тільки одна пара стосується статевості, а решта - інших можливостей.

Людина хоче любити і бути коханою, але часто люди називають коханням сексуальний контакт. Засоби інформаціїї утверджують саме такий погляд. Любов і статевий інстинкт це не одне й те саме! Справжнє кохання не кривдить, а навпаки - збагачує; є цілком безкорисливим і хоче давати, а не брати; сприймає людину, беручи до уваги її недоліки, а розвиток кохання дозволяє ці недоліки усувати. Вірність є доказом кохання! Людина, кохання якої ще не є зрілим, любить „за щось" і перестає любити, якщо „немає за що".

Не одна мама і не один тато, заспокоюючи сексуальний інстинкт, залишили своїх дитей в мусорних ящиках замордованих в найстрашніших муках!!! Чи то можна назвати ЛЮБОВЮ??? Україна посідає II місце в Європі по кількості абортів на душу населення! Дітей своїх вбили 2/3 чоловіків і жінок!!! Кожного року на світі вбивається понад мільярд ненароджених дітей. Це страшна війна народжених з ненародженими!!! Аборт - це не кінець, а. навпаки, початок нових важких проблем. З нього вони лиш починаються. Під час аборту вбивають не тільки дитя! Жінка також зазнає тілесних ушкоджень і душевних травм. Душевних травм зазнає також батько!!!!!!

Прочитай це, і передай далі!

   УВАГА! Публікації розділу "Моніторинг ЗМІ" не обов'язково збігаються з точкою зору редакції сайту "Православіє в Україні", а є відбиттям суспільних подій і думок з метою поліпшення взаєморозуміння та зв'язків між Церквою й суспільством. Статті подаються в редакції першоджерела.