УКР РУС  


 Home > view  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 129 відвідувачів

Теги
милосердя монастирі та храми України Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і медицина Археологія та реставрація Патріарх Алексій II Голодомор Церква і влада церква і суспільство Католицька Церква краєзнавство шляхи єднання Ющенко Доброчинність Приїзд Патріарха Кирила в Україну Вселенський Патріархат розкол в Україні українська християнська культура педагогіка Мазепа молодь комуністи та Церква вибори діаспора Церква і політика Президент Віктор Ющенко УПЦ КП Священний Синод УПЦ церковна журналістика 1020-річчя Хрещення Русі секти іконопис забобони Предстоятелі Помісних Церков УГКЦ автокефалія постать у Церкві конфлікти Києво-Печерська Лавра церква та політика


Рейтинг@Mail.ru


Заздрість і подяка

Усі коментарі до статті:

Любов 30 березня 2010
Дуже актуальна, але забагато сучасна стаття. Я притримуюсь іншого висновку щодо дружби та заздрості, інакше то що оспорюється, це ни є дружня заздрість. "Друг познается, не в шумной беседе, Друг познается порой! Коль горе настанет и счастья не будет, Друг тот кто заплачит с тобой". Сопереживаня та здатність допомогти, як можливо - це прояв дружби, а інше це не дружба. Щодо заздрості, то в певних дослідженнях вона поділяєтся на чорну та білу. Чорна - це дійсно не є дружеською, але вона не є дуже поганою. Але білу заздрість можна назвати дружньою, адже коли людина просто заздрить успіхам, то тягнеця також до успіхів. Це також дружня реклама, адже треба уміти говорити правду яка б вона не була. А друзям вона необхідна.


Anastasya 07 July 2009
Uma, ситуация о которой вы пишите очень сложна. Но в ваших словах находится и ответ. Именно: будет казаться. Это особенности ее восприятия. Почему ей кажется, что Бог именно из нелюбви не дал ей детей? ДлЯ чего ей это и как она себя в этом убеждает, что чувствует при этом? Если это была бы реальная ситуация, то я бы спросила у такой женщины, как относился к ней ее отец и чувсттвовала ли она себя однозначно любимой или сомневалась в его любви? Как он ее наказывал: с мудростью или с гневом? Могла ли она доверить ему свои печали и не переносит ли она проблемы с отцом на отношения с Отцом небесным? Т.е. такая ситуация как вы пишите может возникнуть, но ее можно переосмысливать и видеть новые грани, а застревать в ней опасно.


Uma 06 July 2009
Якщо у жінці немає дітей, то вона буде заздріти тієї жінці, у якої їх двоє чи більше. Бездітній жінці буде здаватися, що її Бог не любить, а іншу - любить.


andriy 02 July 2009
p.s. Сайт- невеличка команда, молодці! Як прочитати попередню статтю: "Доброту чуждую видев"-Протоиерей Александр Авдюгин"-.."ни кто не забыт"! Обидві публікації вцілому ся доповнюють різними мовами і авторством. Зрим в корень и любим друг друга!) Аминь.


andriy 02 July 2009
Яка все ж добра, співуча мова в нас! Й публікація повчальна- дякую! ~:} Прикро тільки, що значна частина читачів напевно буде невзмозі її прийняти. Бо певне неменш потребують такого влучного меседжу.)