УКР РУС  


 Home > view  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 139 відвідувачів

Теги
Києво-Печерська Лавра розкол в Україні українська християнська культура УГКЦ милосердя Священний Синод УПЦ Митрополит Володимир (Сабодан) шляхи єднання Мазепа церква і суспільство Католицька Церква Ющенко Предстоятелі Помісних Церков Президент Віктор Ющенко постать у Церкві Доброчинність церковна журналістика комуністи та Церква автокефалія монастирі та храми України іконопис педагогіка конфлікти Голодомор УПЦ КП церква та політика діаспора секти Археологія та реставрація Церква і медицина 1020-річчя Хрещення Русі Вселенський Патріархат краєзнавство Патріарх Алексій II забобони молодь вибори Церква і політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і влада


Рейтинг@Mail.ru


Яким, на Ваш погляд, є ступінь об’єктивності матеріалів про релігію в світських ЗМІ?

Усі коментарі до статті:

Оксана 28 жовтня 2009
Ступінь об'єктивності матеріалів залежить, на мою думку, не від приналежності ЗМІ (церковні чи світські, українські чи закордонні, тощо), але від порядності автора статті чи сюжету, а також (може й більшою мірою) від порядності власника та головного редактора.


Юлія_ 28 жовтня 2009
На мою думку, у світських ЗМІ матеріали здебільшого суб'єктивні, недостовірні через необізнаність журналістів із церковною тематикою. Щоб об'єктивно написати про Церкву або церковне життя, треба хоч трошки знати про перше і друге та, безумовно, мати повагу до Церкви і людей, які до Неї належать. Наразі, в деяких ЗМІ ще не вміють правильно написати сан церковного діяча у якого беруть інтрев'ю.


Lubov 28 жовтня 2009
Матеріали на сайті є дуже духовно корисними усім читачам, дякуєм!


Юлія 27 жовтня 2009
Мені приємно бачити у ЗМІ матеріали про православні події. Іноді це вчасно нагадує про подію, про яку міг забути у вирі буденності, іноді приємно, що це актуально не лише для воцерковлених людей. Проте гірко і сумно, коли матеріали викривлюються в стилі радянського "спростування забобонів". Коли, наприклад, 7 липня в новинах урочисто оголошують, що "сьогодні день Івана Купала, народ святкує народними забавами, плетінням опудал" тощо, не згадуючи навіть ім*я Іоанна Хрестителя. Або як, висвітлюючи подію прославлення в лику святих Святителя Філарета Гумілевського з екрану звучав коментар, що, мовляв, це неприпустимо, безвідповідально і небезпечно відкривати останки хворої на епідемічну хворобу людини, і що люди зовсім показилися з цією релігією. Це, як на мене, вже занадто. Навіть в демократії мусить бути людське обличчя!


ілля 27 жовтня 2009
Щодо церковних ЗМІ, то їх недоліком є те, що вони далеко не завжди перебувають на "вістрі" актуальних подій і їх інформація іноді буває занадто запізнілою. Можливо через надмірну обережність?


Льоня 27 жовтня 2009
У той же час недоліком церковних ЗМІ є те, що в них така ж упереджена і суб"єктивна коментація подій.


ілля 27 жовтня 2009
Недоліком світських ЗМІ є те, що у багатьох випадках в них релігійні події і процеси коментуються людьми малокомпетентними в релігійних і духовних питаннях. А іноді інформація буває відверто провокаційно упередженою і навіть сфальсифікованою як, наприклад, цикл телепередач пресловутого Душки.