УКР РУС  


 Головна > Новини сайту > Новини сайта  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 150 відвідувачів

Теги
церква і суспільство церковна журналістика шляхи єднання Предстоятелі Помісних Церков милосердя конфлікти Мазепа Церква і політика комуністи та Церква Вселенський Патріархат Доброчинність Патріарх Алексій II педагогіка молодь Ющенко секти Священний Синод УПЦ церква та політика розкол в Україні автокефалія Президент Віктор Ющенко УГКЦ вибори Києво-Печерська Лавра Голодомор діаспора краєзнавство 1020-річчя Хрещення Русі Церква і медицина Археологія та реставрація українська християнська культура УПЦ КП Католицька Церква Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України Церква і влада іконопис постать у Церкві Митрополит Володимир (Сабодан) забобони


Рейтинг@Mail.ru


Принципи редакційної політики порталу «Православіє в Україні»

  22 лютого 2008Місія нашого порталу - висвітлення розмаїття життя православ'я в Україні, а також подій і питань, які є цікавими для віруючиих або для тих громадян нашої країни, які цікавляться православ'ям. Портал також приділяє увагу важливим подіям з життя Православних Церков у інших країнах, особливо тим з них, які можуть мати значення для українського православ'я.

Портал створений з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, але не є офіційним церковним виданням. Предстоятель УПЦ та інші офіційні церковні особи не несуть відповідальності за публікації порталу.

Портал висвітлює насамперед події, пов'язані з Українською Православною Церквою, а також з іншими Помісними Церквами. Якщо редакція публікує новини, що стосуються інших віросповідань або ж розкольницьких утворень, це в жодному разі не означає схвалення їхнього віровчення або діяльності. Назви релігійних організацій подаються такими, якими вони зареєстровані у відповідних державних органах, без лапок.

Відповідальність за зміст публікацій порталу несуть автори матеріалів, редактор, що опублікував матеріал, і головний редактор порталу. Редакція не несе відповідальності за зміст публікацій у розділі «Моніторинг ЗМІ» і за коментарі читачів.

Неупередженість. Стрічка новин порталу має на меті запропонувати читачам інформаційний ряд, який допоміг би їм сформувати об'єктивний погляд на події з життя українського православ'я. Репортер або спеціальний кореспондент може на додаток виражати професійне журналістське судження (але не приватний погляд), яке повинно бути неупередженим. Особисті погляди редактора або кореспондента з будь-якої суперечливої проблемі повинні залишитися «за кадром» інформаційного повідомлення.

Редактори, журналісти, кореспонденти можуть виражати свої приватні думки в авторських статтях, відмінних від формату новин.

Інформація, яка публікується на порталі, повинна бути достовірною та достатньо повною. Усі суттєві факти, які стосуються висвітлюваної події, повинні бути викладені.

За наявності різних точок зору в гострих суперечливих питаннях варто прагнути того, аби висвітлити позицію кожної зі сторін.

Варто чітко вказувати джерело інформації. При цитуванні Інтернет-ЗМІ супроводжувати публікацію гіперпосиланням на джерело.

Інформація від тих, хто бажає залишитися анонімним, може використовуватися, якщо джерело є відомим журналістові та надійним. Однак з метою уникнення небезпеки публікації неточної або навмисно перекрученої інформації журналіст повинен за можливістю докласти зусиль задля підтвердження її з інших джерел.

Особливо ретельно варто перевіряти інформацію для публікації у розділі «прохання про допомогу» («милосердя»). Без достовірного документального підтвердження прохання про допомогу не публікуються.

Розділ «Моніторинг ЗМІ» створений для того, щоб читачі порталу могли ознайомитися з публікаціями про українське православ'я з інших ЗМІ, навіть якщо деякі з них є конфронтаційно налаштованими до Української Православної Церкви. Матеріали у розділі «Моніторинг ЗМІ» публікуються без редагування, з обов'язковим посиланням (гіперпосиланням) на джерело інформації. Факт публікації в моніторингу сам по собі не означає співробітництва редакції зі ЗМІ - джерелом матеріалу. Редакція може не поділяти тих точок зору, які представлені у публікаціях моніторингу. У моніторингу не публікуються матеріали, що містять відкриті заклики до насильства, розпалення міжнаціональної або релігійної ворожнечі, таких, що суперечать чинному законодавству України.

Читачі мають можливість залишати коментарі до публікацій порталу. Неприпустимими є коментарі, які містять образи, з'ясування особистих стосунків, перехід на особистості, особисту переписку, ті, які зовсім не стосуються теми публікації, набрані ПРОПИСНИМИ буквами, матеріали, що містять бездоказові обвинувачення інших учасників, екстремістські висловлювання.