SAPE ERROR: : dispenser-01.sape.ru/code.php?user=73b8386ab23b9dc00f1ee5fcbd9e7ed9&host=arhiv.orthodoxy.org.ua&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: : dispenser-02.sape.ru/code.php?user=73b8386ab23b9dc00f1ee5fcbd9e7ed9&host=arhiv.orthodoxy.org.ua&charset=UTF-8, type: file_get_contents

ЮВІЛЕЙ. Олександр Височанський: «Якщо говорити відверто, з самого початку я не припускав, що сайт стане офіційним ЗМІ Український Православної Церкви» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна >   
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 86 відвідувачів

Теги
милосердя Предстоятелі Помісних Церков українська християнська культура педагогіка комуністи та Церква Голодомор конфлікти церковна журналістика УГКЦ Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа постать у Церкві Католицька Церква монастирі та храми України церква і суспільство шляхи єднання діаспора краєзнавство Президент Віктор Ющенко УПЦ КП іконопис Археологія та реставрація церква та політика Патріарх Алексій II розкол в Україні Священний Синод УПЦ Церква і влада Доброчинність автокефалія молодь Церква і медицина 1020-річчя Хрещення Русі Києво-Печерська Лавра Вселенський Патріархат секти Приїзд Патріарха Кирила в Україну Ющенко Церква і політика забобони вибори


Рейтинг@Mail.ru


ЮВІЛЕЙ. Олександр Височанський: «Якщо говорити відверто, з самого початку я не припускав, що сайт стане офіційним ЗМІ Український Православної Церкви»

  11 березня 2008Олександр Височанський був перший веб-майстером сайту «Православіє в Україні», коли він створювався ще в Сумах. Нині Олександр - керівник служби розробки мультимедійних проектів однієї з московських компаній. Його команда створює прекрасні сайти, серед яких кільце сайтів paskha.ru, сайти shishkinles.ru, zakonbozhiy.ru та інші пізнавальні просвітницькі проекти.

Саша, Ви стояли біля витоків створення сайту «Православіє в Україні». Розкажіть, що спонукало Вас узятися за цю справу?

По-перше, мене благословив мій духівник. По-друге, це було цікавим, тому що тоді я не займався веб-дизайном узагалі. По-третє, на той момент у Мережі не було українських православних видань, і тому ця робота видавалася дуже перспективним починанням.

 

Якого результату від створення сайту Ви очікували? Чи виправдалися надії?

Якщо говорити відверто, з самого початку я не припускав, що сайт стане офіційним ЗМІ Український Православної Церкви (сайт було відкрито як головний інформативний ресурс УПЦ, а навесні 2005 року офіційну частину було виділено в окремий портал Української Православної Церкви - orthodox.org.ua. - Ред.). У будь-якому разі були надії, що місіонерська складова в УАнету набуде серйозного розвитку, у тому числі й завдяки нашим скромним зусиллям.

 

Яким би Ви хотіли бачити портал «Православіє в Україні» у майбутньому?

Про майбутнє можна говорити, напевно, тільки стосовно до технологій, які набирають обертів в Інтернеті. І тут дуже важливим є враховувати інтереси та механізми, які міцно увійшли в користування на громадських ресурсах. Сьогодні кожен відвідувач Мережі знає, що таке блог, співтовариство, форум, уміє користуватися іншими інтерактивними інструментами. Інтернет міняє формат ЗМІ, і, не дотримуючись загальних тенденцій розвитку Інтернет-ресурсів, ми можемо втрачати аудиторію, а відтак, не виконувати своєї місіонерської функції в Мережі.

Сьогоднішнє покоління користувачів, а, тим більше, завтрашнє, стає усе більше вимогливим до Інтернет-сервісів, і ми повинні бути готовими забезпечити їхню участь у розвитку православного Інтернет-простору.