ЮВІЛЕЙ. Протоієрей Олександр Авдюгін: «Сильний бік — це багатогранність і багатоплановість інформації» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна >   
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 69 відвідувачів

Теги
постать у Церкві забобони Доброчинність церква і суспільство Ющенко молодь Патріарх Алексій II Католицька Церква шляхи єднання Священний Синод УПЦ конфлікти українська християнська культура Вселенський Патріархат УГКЦ Археологія та реставрація секти Мазепа вибори комуністи та Церква Предстоятелі Помісних Церков Голодомор церковна журналістика розкол в Україні Митрополит Володимир (Сабодан) церква та політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України іконопис краєзнавство Києво-Печерська Лавра 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія милосердя Президент Віктор Ющенко педагогіка Церква і влада Церква і медицина Церква і політика УПЦ КП діаспора


Рейтинг@Mail.ru


ЮВІЛЕЙ. Протоієрей Олександр Авдюгін: «Сильний бік — це багатогранність і багатоплановість інформації»

  12 березня 2008Постійний автор нашого порталу, позаштатний  кореспондент у Луганській області та головний редактор православної газети півдня Луганщини «Світилен», а також однойменного сайту, отець Олександр є улюбленцем наших читачів. 11 березня він привітав редакцію з ювілеєм.

Яким джерелам інформації про православне життя в Україні Ви віддаєте перевагу? Чому?

Усі три сайти, які вважаються «офіційними», у мене в «Обраному».

Новини та офіціоз беру з http://orthodox.org.ua/. Аналітика, дискусійні матеріали, творчі роботи, природно, на http://orthodoxy.org.ua/.

Сайт прес-служби УПЦ http://www.pravoslavye.org.ua/ більше розрахований усе-таки на «зовнішніх», та є надзвичайно політизованим. Хоча подібна спрямованість такої ідеології є цілком виправданою нині.

Усі інші православні сайти новин нашої держави є, зазвичай, тенденційними і виступають рупором не православ'я взагалі, а якоїсь конкретної групи в українському православ'ї, або мають особистісну прописку, відтак є суб'єктивними.

 

Який інформаційний ресурс в Інтернеті Ви могли б назвати зразковим?

Кращими у православному секторі українського Інтернету є: сайт Харківської єпархії http://www.pravoslavie.kharkov.ua/index і «Православіє в Україні».

Найгіршим, на мою думку, є каталог-сайт «Український православний Інтернет» http://www.orthodoxy.net.ua/. За гучною назвою - порожнеча.

 

Які, на Ваш погляд, сильні та слабкі сторони має портал «Православіє в Україні»?

Сильний бік - це багатогранність і багатоплановість інформації, а також коректне ставлення до будь-якої думки. Немає тенденційності та «генеральної лінії», тобто євангельський принцип: «Бо мусять між вами й поділи бути, щоб відкрилися між вами й досвідчені» (1 Кор.11, 19), - став своєрідним «кредо» порталу.

Слабкий - брак оперативності, хоча це, напевно, через малу кількість регіональних кореспондентів.

Що б Ви хотіли побачити на нашому порталі в майбутньому?

Більше богословських матеріалів, тим паче, що сьогодні вже наочно видно реформу в духовних школах УПЦ.

Ще потрібні автори. Вони є. Їх треба залучати. Мені доводиться спілкуватися з багатьма студентами КДА та серед них можна відшукати тих, що вміють думати, аналізувати та гідно викладати проблеми нашого церковного життя.

Непогано було б, на мій погляд, видати художньо-публіцистичний збірник матеріалів порталу. Бо ж архів уже є досить багатим.

І, насамкінець, особисте ІМХО: мені цей ресурс до душі. І не тільки тому, що мене у ньому публікують. Тут дійсно той острівець у світі Інету, де, за образним висловом Кураєва, пахне ладаном.

Автор: Протоиерей Александр Авдюгин