УКР РУС  


 Головна >   
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 51 відвідувачів


Рейтинг@Mail.ru


ЮВІЛЕЙ. Максим Сидоренко: «Сильні сторони порталу — ексклюзивність та широта інформації»

  21 березня 2008Творець та редактор сайту «Іподиякони Його Блаженства», репортер офіційного сайту Української Православної Церкви привітав редакцію з ювілеєм порталу.

 

Яким джерелам інформації про православне життя в Україні Ви віддаєте перевагу? Чому?

Ми живемо у ХХІ сторіччі - сторіччі високих технологій та інформації. Тому дуже важливим є оперативно і вчасно отримувати необхідні та корисні новини з усіх галузей суспільства. І в цьому плані не є винятком і православне життя не тільки в Україні, а й за її межами.

Основними джерелами інформації в наш час є електронні та друковані видання. Кожне з них має свої «плюси» і «мінуси». Наприклад, електронним ЗМІ властива більша швидкість подання новин, проте друковані, як правило, мають більш якісний матеріал. Особисто для мене головними є «свіжість» і регулярність інформації, тому я постійно користуюся електронними виданнями, при цьому не забуваючи переглядати останні номери періодики.

 

Який інформаційний ресурс в Інтернеті Ви могли б назвати зразковим?

Поняття «зразковості» складається з певних окремих параметрів, характеризувати які мають фахівці тієї чи іншої галузі. Якщо ж оцінюватиме окремо взята людина, то її думка буде дуже суб'єктивною. Тому я не можу назвати якийсь окремий ресурс, який є зразковим.  Але хочу відзначити тандем двох вітчизняних інформаційних проектів - це офіційний сайт Української Православної Церкви та сайт «Православіє в Україні», які, на мою думку, є найбільш потужними і професійними православними ресурсами на теренах нашої держави.

 

Які українські православні сайти Ви відвідуєте? Назвіть декілька кращих.

Так склалося, що нині я беру участь у декількох Інтернет-проектах. І тому не дивно, що саме ці православні сайти відвідую частіше за інші. Це офіційний портал Української Православної Церкви (orthodox.org.ua), сторінка Київської духовної академії і семінарії (kdais.org.ua) та веб-ресурс іподияконів Предстоятеля УПЦ (ipodiakony.org.ua). Проте регулярно відвідую й інші православні сайти: Києво-Печерської Лаври, прес-служби УПЦ, телерадіокомпанії «Глас» тощо.

 

Які, на Ваш погляд, сильні та слабкі сторони має портал «Православіє в Україні»?

Сильними сторонами порталу, яких неможливо не помітити, є оперативність і якість інформації, яка подається власними кореспондентами (у той час як на інших сайтах часто матеріали просто запозичуються у колег, причому навіть без зазначення першоджерел). Також опубліковані на сторінках новини охоплюють церковне життя всієї України.

 

Що б Ви хотіли побачити на нашому порталі в майбутньому?

Хотілося б побачити ще більше фотографічного матеріалу, який би відбивав  різнобічність і розмаїтість церковного життя, особливо у віддалених районах. Можливо, необхідно залучати для цього відвідувачів порталу, організувавши якийсь конкурс чи виставку. Також, на мою думку, непогано було б розміщувати відеоматеріали, наприклад: богослужіння,  проповіді, виступи, інтерв'ю відомих пастирів, богословів та церковних діячів.

Проте ми бачимо, що портал «Православіє в Україні» з кожним роком все більше розвивається, чого бажаю йому і надалі. А колективу - нових оригінальних ідей та творчого натхнення.