УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Дніпропетровська  
Опитування



Наш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 277 відвідувачів

Теги
Києво-Печерська Лавра Ющенко молодь милосердя Церква і медицина українська християнська культура Президент Віктор Ющенко монастирі та храми України Голодомор вибори Приїзд Патріарха Кирила в Україну церковна журналістика педагогіка церква та політика Вселенський Патріархат постать у Церкві секти Археологія та реставрація іконопис 1020-річчя Хрещення Русі конфлікти Католицька Церква краєзнавство УПЦ КП церква і суспільство Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа забобони Церква і політика автокефалія Церква і влада Патріарх Алексій II Предстоятелі Помісних Церков розкол в Україні Священний Синод УПЦ комуністи та Церква УГКЦ Доброчинність діаспора шляхи єднання






Рейтинг@Mail.ru






ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Міжнародна Академія Наук екології та безпеки життєдіяльності відзначила свій 10-річний ювілей в Україні

  25 листопада 2008



У 1993 році в Санкт-Петербурзі вчені різних країн об'єдналися в Міжнародну Академію Наук екології та безпеки життєдіяльності (МАНЕБ), щоб спільно вирішувати проблеми виживання людства в умовах катастрофічного стану навколишнього середовища. Цей рік для Академії - ювілейний. Їй виповнилося 15 років. Також свій 10-річний ювілей відзначив Академічний центр МАНЕБ, який розташований у Дніпропетровську.

21 листопада зустріти ювілей і привітати вчену еліту до обласного центру прибули передові вчені з усієї України та гості з-за кордону. Гостем свята також став митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней. Владика привітав співдружність учених зі знаменним ювілеєм і подякував за ті зусилля, яких Академія докладає в справі убезпечення нашої планети від глобальної катастрофи. Керівництво МАНЕБ, у свою чергу, також подякувало правлячому архієрею за співробітництво та на підставі уставу Академії привласнило митрополитові Іринею почесне звання Академіка Академії у секції екологія. Диплом був урочисто вручений президентом Академічного центру МАНЕБ Володимиром Беліковим.

Девізом Академії є латинський вислів Vita est suprema lex, що в перекладі означає: Життя - це основний закон. На сьогоднішній день МАНЕБ нараховує 80 відділень у країнах по усьому світу. На жаль, цивілізація пішла шляхом технологічного розвитку, що загрожує спричинитися до серйозних екологічних наслідків. Тому вирішення проблем у питаннях екології, надзвичайних ситуацій, безпеки населення та охорони праці - основні цілі, заради яких об'єдналися більше 4 тисяч учених і фахівців.

А поки свій ювілей МАНЕБ відзначає з такими цифрами: 9 мільярдів тон промислових відходів назбирала Дніпропетровська область на сьогоднішній день; 60 мільйонів тон радіаційних відходів; щорічно промислові гіганти викидають в атмосферу більше 1 мільйона тон пилу й газу та щорічно тільки в нашу акваторію Дніпра попадає більше 850 кубометрів забруднених стічних вод. І як наслідок, людство за своєю чисельністю зменшується: згідно з офіційною статистикою на 8 народжених осіб припадає 14 осіб померлих.

Диякон Георгій Скубак