УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Соціальне служіння  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 156 відвідувачів


Рейтинг@Mail.ru


МИКОЛАЇВ. Дитячий будинок одержить нові меблі та іграшкиЗ благословення архієпископа Миколаївського й Вознесенського Питирима в Миколаєві відбулася акція «Свіча милосердя», організована за підтримки відділу благодійності та соціального служіння при Священному Синоді УПЦ і активній участі єпархіальних соціального та молодіжного відділів.

Протягом Успенського посту було продано більше тисячі свічок, роздані інформаційні буклети з докладною інформацією про соціальне служіння Української Православної Церкви. Під час проведення акції враховувався досвід київських парафій.

«Акція пройшла дуже добре. Нас порадувало, що свічки купували не тільки постійні парафіяни, але й малоцерковні люди. Таким чином, ми змогли поєднати доброчинність і місіонерство, зацікавити нашу молодь, запропонувавши їй цікаву й корисну справу. На отримані кошти плануємо закупити обладнання, меблі та іграшки (лего) одному з дитячих будинків Миколаївської області. Крім того, хочемо провести таку ж акцію по інших благочиннях Миколаївської єпархії, залучивши сільські парафії», - так підбив підсумки акції голова єпархіального відділу соціального служіння протоієрей Анатолій Романюк.

«Будемо сподіватися, що маленький вогник «Свічі милосердя» перетвориться на смолоскип і пройде по всіх єпархіях Української Православної Церкви», - відзначив голова синодального відділу благодійності та соціального служіння протодиякон Сергій Косовський.

З питань реалізації свічок звертайтеся у відділ добродійності й соціального служіння при Священному Синоді УПЦ за телефоном ции свечи обращаться в Отдел Б по благотворительности и социальному служению протодиакон Сергий КосовскийТел.: 8 (044) 417-89-78.