УЖГОРОД. УУБА виступила співзасновником І Всеукраїнської наукової конференції «Майбутнє богослов’я в Україні» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Мукачівська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 134 відвідувачів

Теги
УПЦ КП секти Церква і медицина церква та політика милосердя шляхи єднання комуністи та Церква забобони українська християнська культура краєзнавство Мазепа церковна журналістика автокефалія Президент Віктор Ющенко церква і суспільство монастирі та храми України розкол в Україні Католицька Церква педагогіка постать у Церкві діаспора Митрополит Володимир (Сабодан) Доброчинність Голодомор Археологія та реставрація Церква і політика Ющенко конфлікти Києво-Печерська Лавра Предстоятелі Помісних Церков Церква і влада Приїзд Патріарха Кирила в Україну іконопис Вселенський Патріархат молодь 1020-річчя Хрещення Русі Священний Синод УПЦ Патріарх Алексій II УГКЦ вибори


Рейтинг@Mail.ru


УЖГОРОД. УУБА виступила співзасновником І Всеукраїнської наукової конференції «Майбутнє богослов’я в Україні»

  26 листопада 200919-20 листопада у місті Києві була проведена І Всеукраїнська наукова конференція «Майбутнє богослов'я в Україні», співзасновником якої стали: інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, Київська Духовна Академія і Семінарія, Ужгородська Українська Богословська Академія імені святих Кирила і Мефодія та Карпатський університет імені Августина Волошина, інститут філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Українська асоціація релігієзнавців.


У роботі конференції взяли участь науковці з різних куточків України та із-за кордону. Зокрема архімандрит Климент (Вечеря) Київська Духовна Академія та Семінарія, о. Пшемислав Новаковські (завідувач літургійним інститутом при Вищій Папській Теологічній Академії в м. Кракові), та представник Українського Католицького Університету, протопресвітер Михайло Димид, Національного університету імені Тараса Шевченка Савинська І.В., Державного університету інформатики і штучного інтелекту м. Донецьк Голуб О.В.,   Санкт-Петербурзького державного університету Рождественська І.С., представники громадських організацій, ЗМІ.
І Всеукраїнську конференцію «Майбутнє богослов'я в Україні» відкрили Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович (Римо-Католицька Церква), та пан Юрій Решетніков - голова комітету в справах національностей і релігій, котрий привітав учасників конференції від імені прем'єр-міністра України Ю.В.Тимошенко.
Від імені ректора Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина доктора філософії, кандидата юридичних наук, магістра богослов'я, професора, протоієрея Віктора Бедь учасників конференції привітав магістр богослов'я, старший викладач кафедри бібліїстики і теоретичного богослов'я ігумен Августин (Морозов), який виступив з доповіддю на тему: «Духовно-навчально-науковий комплекс «Ужгородська Українська Богословська Академія імені святих Кирила і Мефодія - Карпатський університет імені Августина Волошина» - як симбіоз богословської   та світської освіти в умовах введення болонського процесу в освітньому просторі України».
Слід визначити, що виступ ігумена Августина (Морозова) викликалав жваву і доброзичливу дискусію навколо обговорення питання щодо акредитації та ліцензування, що дозволить духовним навчальним закладам видавати дипломи державного взірця їх випускникам.
По закінченні конференції свої вітання ректору Академії професору, протоієрею Віктору Бедь передали пан Юрій Решетніков - голова комітету у справах національностей і релігій та директор інституту релігійних наук імені Томи Аквінського о. Адам Добжинський.

Прес - служба   УУБА