УЖГОРОД-ОДЕСА. Професор УУБА ігумен Євфросин (Білаш) взяв участь у Міжнародній науковій юридичній конференції «Духовне життя суспільства та злочинність» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Мукачівська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 72 відвідувачів

Теги
педагогіка Церква і медицина шляхи єднання молодь Церква і політика Патріарх Алексій II Вселенський Патріархат діаспора Мазепа розкол в Україні вибори Ющенко автокефалія Приїзд Патріарха Кирила в Україну краєзнавство секти Голодомор УПЦ КП 1020-річчя Хрещення Русі церковна журналістика конфлікти іконопис Президент Віктор Ющенко церква і суспільство Предстоятелі Помісних Церков українська християнська культура монастирі та храми України Католицька Церква Доброчинність церква та політика УГКЦ Священний Синод УПЦ постать у Церкві Археологія та реставрація забобони Митрополит Володимир (Сабодан) Києво-Печерська Лавра Церква і влада милосердя комуністи та Церква


Рейтинг@Mail.ru


УЖГОРОД-ОДЕСА. Професор УУБА ігумен Євфросин (Білаш) взяв участь у Міжнародній науковій юридичній конференції «Духовне життя суспільства та злочинність»

  15 December 200911 грудня у приміщенні економіко-правового факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова відбулася Міжнародна наукова конференція «Духовне життя суспільства та злочинність. Сьомі юридичні читання».

Конференція пройшла за основними тематичними напрямками: правові гарантії свободи совісті; духовно-моральний зміст кримінального закону; духовне життя суспільства і різні види злочинної поведінки; моральність у кримінальному судочинстві та криміналістиці.

Як зазначив у своєму вступному слові голова організаційного комітету, доктор юридичних наук, професор Євген Стрельцов: «Ситуація зі злочинністю, яка сьогодні існує, показує, що апробовані заходи протидії цьому суспільно небезпечному явищу ніяк не можуть набрати необхідної ваги. Не дивно, що фахівці всього світу постійно шукають нові форми впливу на це негативне явище. Але в першу чергу потрібно знайти відповідь на таке питання: чому, перебуваючи в однакових умовах, одна людина обирає правомірну модель поведінки, а інша - протиправну? Що повинно відбуватися у внутрішньому вимірі людини для вибору конкретної моделі поведінки? Не тільки юристи шукають відповідь на це складне і мабуть основне питання людського життя. А саме тому до участі у конференції запрошені представники філософської та богословської наук, громадськості».

На запрошення проректора Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, зав. кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики, заслуженого діяча науки та техніки, професора Стрельцова Є.Л. участь у пленарному засіданні конференції взяв доктор богослов'я, професор Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія ігумен Євфросин (Білаш).

У зверненні до учасників та гостей конференції ігумен Євфросин (Білаш) передав вітання та вітання від ректора Ужгородської Української Богословської Академії професора протоієрея Віктора Бедь та виголосив доповідь стосовно аналізу особи злочинця як об'єкта кримінологічного дослідження, зазначивши, що «підсистема, яка характеризує моральні та психологічні орієнтації особи злочинця, дозволяє глибше пізнати її особисту сутність, життєві цілі та ідеали».

Доповідь доктора богослов'я, професора ігумена Євфросина (Білаша), виголошена на пленарному засіданні, увійшла до збірника матеріалів конференції. Після підведення підсумків конференції, отець Євфросин був нагороджений Грамотою Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

 

Пресс-служба Ужгородської Української Богословської Академії