УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > Америка  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 164 відвідувачів

Теги
шляхи єднання забобони українська християнська культура Митрополит Володимир (Сабодан) УПЦ КП постать у Церкві автокефалія Католицька Церква монастирі та храми України церковна журналістика краєзнавство молодь 1020-річчя Хрещення Русі розкол в Україні Церква і медицина комуністи та Церква іконопис Мазепа милосердя педагогіка Доброчинність церква і суспільство Патріарх Алексій II Вселенський Патріархат Президент Віктор Ющенко конфлікти Києво-Печерська Лавра Археологія та реставрація секти діаспора Предстоятелі Помісних Церков Приїзд Патріарха Кирила в Україну Голодомор Церква і політика Ющенко УГКЦ Церква і влада вибори церква та політика Священний Синод УПЦ


Рейтинг@Mail.ru


Науковці вимагають «покінчити» з дарвінізмомВже більш ніж 600 учених із різних країн світу засвідчили свій «крайній скептицизм» відносно догм «теорії еволюції» Дарвіна. Кількість переходить в якість - розчарування принципом «природного відбору» охоплює вже не тільки науковий світ.

Ініціатором руху за відмову від догм дарвінізму, які до цього часу панували в науковому світі, виступив інститут Discovery в Сієтлі (США). Збір підписів ведеться з 2001 року, проте швидке зростання числа вчених, охочих офіційно оформити свою позицію незгоди з теорією «природного відбору», стало фактом, значущість якого виходить за межі наукової дисципліни.

«Ми зі скептицизмом ставимося до запевнень про те, що випадкові мутації та природний відбір є причиною спостережуваного різноманіття і складної організації живих істот, - мовиться в документі, під яким ставлять підписи вчені різних країн. - Необхідно сприяти детальному вивченню фактів, які раніше трактували як підтвердження теорії Дарвіна». У документі мовиться: «Результати наукових досліджень різних наук: таких, як космологія, фізика, біологія, штучний інтелект, одержані за останні десятиліття, примусили вчених піддати сумніву основний догмат дарвінізму - принцип природного відбору, а також приступити до докладнішого дослідження фактів, що трактували в його користь.

Донині суспільне телебачення, політика в галузі освіти та підручники стверджують, що теорія еволюції Дарвіна повністю пояснює складність організації живих істот. Громадськість переконана, що всі наукові докази підтверджують дарвінізм і що фактично кожен учений у світі впевнений у справедливості теорії.

Відтоді як інститут Discovery в 2001 році почав збір підписів під цією заявою, вже понад 500 учених зробили цей крок. Число підписантів зростає. В ньому є підписи учених з національних академій наук США, Росії, Польщі, Чехії, Йельського університету, Прінстона, Стенфорда, Массачусетського технологічного інституту, Каліфорнійських університетів в Берклі і Лос-Анджелесі, а також багатьох інших наукових центрів».

У додатках до заклику міститься довгий перелік фактів, що безпосередньо розходяться з теорією Дарвіна - зокрема суперечності між мікроеволюцією і макроеволюцією, факт «еволюційного вибуху» в Кембрії та інші.

До теперішнього часу підписали заклик до наукової громадськості вже понад 600 всесвітньо відомих учених - біологи, хіміки, фізики, а також математики, медики, фахівці в галузі комп'ютерних технологій і представників інших наукових напрямків.

Помітне місце серед підписантів наукової відозви посіли вчені з російської, угорської, чеської, індійської, нігерійської, польської академій наук, а також учені зі США. Серед найавторитетніших підписантів: професор Філіп Скелл (Philip Skell), національна академія наук США, а також російський ембріолог, професор Лев Білоусов.

Факт зростання кількості вчених, готових відкрито порвати з однією з фундаментальних догм сучасного природознавства, свідчить про їхню серйозну незадоволеність станом справ у сучасній біології. Масштаби наслідків кризи дарвінізму можуть вийти далеко за її межі - теорія природного відбору служила підтвердженням правоти фундаментального принципу, що лежить в основі капіталізму.

До того ж, криза біології одним дарвінізмом не вичерпується - фальсифікації результатів досліджень і пряма брехня досягли загрозливих масштабів, особливо в генетиці. Можлива зміна наукових парадигм в біології та в інших природних науках стає вірогідною вже в недалекому майбутньому. І, цілком можливо, що близька спорідненість мавпи й людини вже незабаром буде поставлена під сумнів.

Слід нагадати, що «теорію еволюції» Чарльз Дарвін виклав у своїй основній праці «Походження видів шляхом природного відбору» (1859 рік), в якій учений узагальнив емпіричний матеріал сучасної йому біології та селекційної практики, використавши результати власних спостережень під час подорожей, кругосвітнього плавання на кораблі «Бігль»; розкрив основні чинники еволюції органічного світу. У книзі «Зміна домашніх тваринних і культурних рослин» (том 1-2, 1868 рік) він висловив додатковий фактичний матеріал до основної праці. У книзі «Походження людини і статевий відбір» (1871 рік) Ч. Дарвін висунув гіпотезу походження людини від мавпоподібного предка.

Із появою перших праць Ч. Дарвіна, присвячених «теорії еволюції», Православна Церква відразу їх спростувала, оскільки вони не є раціональними й суперечать Біблії. Що стосується вчених, то їм знадобилося більше 140 років, щоб погодитися з Церквою з приводу цього питання. За цей час «постулат» Ч. Дарвіна про походження людини від мавпи встиг проникнути в усі підручники й ліг в основу багатьох наукових робіт. 

Podrobnosti