УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > Європа  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 63 відвідувачів

Теги
секти конфлікти Церква і політика автокефалія церква та політика Священний Синод УПЦ Доброчинність Предстоятелі Помісних Церков комуністи та Церква Вселенський Патріархат діаспора Голодомор Президент Віктор Ющенко шляхи єднання розкол в Україні Ющенко Приїзд Патріарха Кирила в Україну постать у Церкві 1020-річчя Хрещення Русі Митрополит Володимир (Сабодан) Мазепа УГКЦ Церква і медицина церковна журналістика монастирі та храми України забобони Києво-Печерська Лавра педагогіка вибори Католицька Церква церква і суспільство Патріарх Алексій II УПЦ КП Археологія та реставрація краєзнавство українська християнська культура милосердя молодь Церква і влада іконопис


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГІЯ. Європарламент врахував пропозиції Представництва Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях15 травня 2006 року Комітет з громадських свобод, правосуддя та внутрішнім справ Європейського Парламенту затвердив доповідь про «Рамкову стратегію ЄС у сфері недискримінації та забезпеченні рівних можливостей».

У процесі підготовки документа взяло активну участь Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях у рамках експертно-консультативної взаємодії з депутатами - членами комітету. Результатом цієї взаємодії стало включення в підсумковий текст доповіді поняття «розподільної справедливості».

Даний принцип, що дає змогу реалізовувати колективні права вразливих груп населення, головним чином, етнічних меншин у Європі, стане основою для розробки системи так званих «позитивних дій». Ця система буде застосовуватися Європейським Союзом для забезпечення пропорційного представництва різних груп населення Європейського Союзу в усіх сферах життя, у тому числі в політиці та державному управлінні.

Прийнятий Європарламентом документ свідчить про те, що поряд з характерним для секулярної Європи розумінням прав людини в європейському законодавстві починає знаходити своє місце тема «групових прав». Цій темі була приділена увага в підсумковому документі X Всесвітнього російського народного Собору, що відбувся у квітні в Москві. Про результати Собору Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях вчасно інформувало Європарламент.

Представництво висловлює надію на те, що прийняття «Стратегії з недискримінації» дасть змогу якісно підвищити рівень соціальної інтеграції православного (російськомовного) населення в країнах Європейського Союзу.

Представництво задоволене тим фактом, що запропоновані депутатами виправлення до документа, що включали згадування про сексуальні меншини, не знайшли підтримки депутатів і були відхилені.

Прес-служба Представництва Руської Православної Церкви
при європейських міжнародних організаціях