УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > Європа  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 169 відвідувачів

Теги
милосердя Президент Віктор Ющенко Ющенко Мазепа забобони Вселенський Патріархат українська християнська культура постать у Церкві іконопис Патріарх Алексій II діаспора Церква і медицина шляхи єднання Католицька Церква Археологія та реставрація молодь церковна журналістика Доброчинність УГКЦ Голодомор монастирі та храми України Церква і політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну Священний Синод УПЦ вибори Митрополит Володимир (Сабодан) педагогіка автокефалія комуністи та Церква церква та політика краєзнавство конфлікти Києво-Печерська Лавра Церква і влада Предстоятелі Помісних Церков церква і суспільство 1020-річчя Хрещення Русі секти розкол в Україні УПЦ КП


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГІЯ. Європейський Парламент прийняв остаточний варіант доповіді «Про недискримінацію й забезпечення рівних можливостей»13 червня в ході пленарної сесії Європейського Парламенту переважною більшістю голосів була прийнята доповідь по «Рамковій стратегії ЄС у сфері недискримінації й забезпеченні рівних можливостей» підготовлений членом Комітету із цивільним волям, правосуддю й внутрішнім справам Т.А.Жданок.

У процесі підготовки документа взяло активну участь Представництво Російської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях у рамках експертно-консультативної взаємодії з депутатами - членами Комітету. Результатом цієї взаємодії стало включення в підсумковий текст доповіді поняття «розподільної справедливості».

Даний принцип, що дозволяє реалізовувати колективні права уразливих груп населення, головним чином, етнічних меншостей у Європі, стане основою для розробки системи так званих «позитивних дій». Ця система буде застосовуватися Європейським Союзом для забезпечення пропорційного представництва різних груп населення ЄС у всіх сферах життя, у тому числі в політику й державному керуванні.

Прийнятий Європейським Парламентом документ свідчить про те, що, поряд з характерним для секулярной Європи розумінням прав людини, у європейському законодавстві починає знаходити своє місце тема «групових прав».

Представництво виражає надію на те, що прийняття Стратегії по недискримінації дозволить якісно підвищити рівень соціальної інтеграції православного російськомовного населення в ряді країн Європейського Союзу. Представництво задоволене тим, що запропоновані поруч депутатів виправлення до документа, що включали згадування про сексуальні меншості, не знайшли підтримки депутатів і були відхилені. Разом з тим, викликає певне розчарування той факт, що під тиском фракції Європейської народної партії з тексту було виключене згадування про «негромадян», як найбільш уразливої в правовому й соціальному відношенні групи населення в ряді держав Балтії.

На жаль, це свідчить також про певну ціннісну кризу Європейської народної партії, усе більше отходящей від традиційних основ християнської демократії, немислимої без таких цінностей, як солідарність, в ім'я тактичного союзу із правлячими правими партіями в ряді європейських країн.

Прес-служба Представництва Російської Православної Церкви
 при європейських міжнародних організаціях