УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > Європа  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 155 відвідувачів

Теги
іконопис Священний Синод УПЦ Приїзд Патріарха Кирила в Україну секти Церква і медицина українська християнська культура постать у Церкві церковна журналістика УПЦ КП Президент Віктор Ющенко УГКЦ милосердя діаспора конфлікти вибори краєзнавство Церква і влада церква і суспільство Києво-Печерська Лавра молодь Предстоятелі Помісних Церков монастирі та храми України Голодомор Мазепа шляхи єднання Ющенко педагогіка церква та політика Церква і політика Доброчинність Католицька Церква Вселенський Патріархат Митрополит Володимир (Сабодан) Археологія та реставрація 1020-річчя Хрещення Русі розкол в Україні забобони Патріарх Алексій II автокефалія комуністи та Церква


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГІЯ. Вийшов 100-й випуск електронного бюлетеня «Europaica»Вийшов 100-й випуск електронного бюлетеня «Europaica», який видає Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях англійською, французькою та німецькою мовами.

Перший випуск бюлетеня брюссельське Представництво Московського Патріархату розіслало в листопаді 2002 року. Нині бюлетень є найбільшим багатотиражним православним виданням у Західній Європі й одним з найвідоміших і найбільш читабельних християнських електронних видань. Кількість його передплатників перевищує 6000 чоловік, реальна ж аудиторія набагато більша, тому що багато адрес передплатників є колективними, і, крім того, більшість матеріалів передруковуються іншими періодичними виданнями й електронними ЗМІ.

Всі матеріали бюлетеня розміщуються на Інтернет-сайті Представництва Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях за адресою: http://orthodoxeurope.org. Нині сайт став найбільшим електронним ресурсом, що містить понад тисячу матеріалів різними мовами.

Як додаток до бюлетеня «Europaica» видається інформаційний бюлетень «Православ'я в Європі» російською мовою. Підписатися на електронний бюлетень «Europaica» англійською, французькою і німецькою мовами можна тут: http://orthodoxeurope.org/subscribe.aspx. Підписка на російськомовний додаток до бюлетеня доступна за посиланням:

http://orthodoxeurope.org/subscribe_ru.aspx.

Патріарх Московський і всієї Русі Алексій II звернувся з вітанням до  редакційного колективу й читачів електронного бюлетеня «Europaica»:

«Щиро вітаю редакційний колектив і читачів електронного бюлетеня «Europaica» у зв'язку з виходом ювілейного, 100-го випуску цього видання.

Сьогодні, коли Руська Православна Церква відроджується після сімдесяти років гонінь, коли вона стала повноправним учасником громадського життя в Росії та за її межами, подібне видання вкрай актуальне та вчасне.

Руська Церква, що має кілька єпархій, сотні парафій і мільйони віруючих на території Європейського Союзу, бере активну участь у творенні нового вигляду нашого континенту. Завдання Церкви - нагадувати Європі про її християнське коріння, протистояти натиску агресивного секуляризму та захищати традиційні цінності. Активну роль у виконанні цього шляхетного завдання відіграє Представництво Московського Патріархату при європейських міжнародних організаціях.

На сторінках бюлетеня «Europaica» висвітлюється внутрішнє життя й зовнішня діяльність Руської Православної Церкви, публікуються документи, що показують її позицію щодо актуальних питань сучасності, розгортається дискусія про роль і місце традиційних моральних цінностей у житті сучасної Європи. Матеріали видання звернені до широкого кола читачів: богословів і політиків, дипломатів і парламентаріїв, священнослужителів і мирян, православних віруючих та представників інших християнських конфесій, а також інших релігій - словом, до всіх тих, кому небайдуже майбутнє європейського континенту та народів, що його населяють.

Закликаю благословення Боже на всіх співробітників Представництва Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях і бажаю їм допомоги Божої. Воістину, "праця ваша не марна перед Господом". Всім читачам бюлетеня бажаю миру, здоров'я, благополуччя й успіху в добрих справах».

Представництво Руської Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях