УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
Опитування



Наш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 160 відвідувачів

Теги
Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і влада забобони педагогіка Католицька Церква Ющенко Археологія та реставрація монастирі та храми України іконопис церковна журналістика Митрополит Володимир (Сабодан) Священний Синод УПЦ УПЦ КП розкол в Україні українська християнська культура Вселенський Патріархат молодь Предстоятелі Помісних Церков Церква і медицина Президент Віктор Ющенко УГКЦ Києво-Печерська Лавра вибори Мазепа 1020-річчя Хрещення Русі діаспора церква і суспільство автокефалія Голодомор Патріарх Алексій II церква та політика шляхи єднання Церква і політика милосердя секти конфлікти комуністи та Церква краєзнавство Доброчинність постать у Церкві






Рейтинг@Mail.ru






КИЇВ. Велика популярність журналу «Отрок.ua» призвела до появи однойменного форуму в Інтернеті



Молодіжний форум «Отрок.ua» був створений редакторським колективом однойменного журналу з благословення намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря архімандрита Іони (Черепанова). Справа у тому, що кількість шанувальників молодіжного журналу з часом зростає, а значна частина читачів мешкає за межами України. Журнал піднімає теми, які викликають чимало запитань - тож у молоді і виникла потреба у постійному спілкуванні. Форум (http://community.otrok.org.ua/forums/) функціонує в Міжнародній мережі Інтернет усього декілька днів, але кількість учасників бесіди постійно зростає. Вже окреслився певний перелік актуальних тем, а саме: «Духовне життя», «Він і вона», «Православ'я і творчість», «Соціальне служіння», «Православ'я та інші релігії». А завдяки рейтингу учасники можуть робити висновки, чим найбільше цікавиться православний користувач Інтернету.

Створили цей форум журналісти журналу «Отрок.ua» і з місіонерською метою. Відповіді на актуальні запитання учасники будують так, щоб правильно та цікаво представити Православ'я сучасному світові, який живе за своїми законами та керується лише власними потребами. Завдяки добрій атмосфері, що панує на форумі, кожна молода людина може розповісти про свої проблеми, поділитися радощами та переживаннями. Завдяки форуму, на якому спілкуються люди з різних країн, можна дізнатися багато цікавого про життя Православної Церкви у різних країнах світу; можна також розповісти про соціальну та благодійну діяльність своєї парафії.

За словами організаторів форуму, за останні 3 дні найпопулярнішою стала тема «Теми, що пропонуються молоді», а частіше всього відвідувачі читають повідомлення на темі «Імідж Православ'я»- сюди ж добавлена найбільша кількість повідомлень. Редакція журналу «Отрок.ua» запрошує бажаючих до спілкування.

Олександр Андрущенко