УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > Європа  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 43 відвідувачів

Теги
Доброчинність краєзнавство українська християнська культура УГКЦ автокефалія Патріарх Алексій II Голодомор Вселенський Патріархат Католицька Церква конфлікти Мазепа педагогіка Предстоятелі Помісних Церков Археологія та реставрація 1020-річчя Хрещення Русі Києво-Печерська Лавра церква і суспільство постать у Церкві Митрополит Володимир (Сабодан) церковна журналістика Приїзд Патріарха Кирила в Україну шляхи єднання секти вибори іконопис монастирі та храми України забобони молодь Ющенко Президент Віктор Ющенко Священний Синод УПЦ діаспора розкол в Україні комуністи та Церква церква та політика УПЦ КП милосердя Церква і політика Церква і влада Церква і медицина


Рейтинг@Mail.ru


БЕЛЬГІЯ. Священик Антоній Ільїн узяв участь у засіданні Комітету з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ Європейського Парламенту23 січня секретар Представництва РПЦ при європейських міжнародних організаціях і настоятель Свято-Микільського собору в Брюсселі священик Антоній Ільїн як спостерігач узяв участь у засіданні Комітету з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ Європейського Парламенту, присвяченому обговоренню проекту стратегії з недискримінації та рівних можливостей для всіх.

Етнічне, соціальне й лінгвістичне різноманіття європейського суспільства розглядається в даному документі як джерело творчого потенціалу й динамічної рівноваги сучасної Європи. Автори документа закликали держави-члени до якнайшвидшої імплементації в національне законодавство існуючих директив у сфері недискримінації та поваги до розширювального списку підстав для дискримінації, викладених у Хартії про основні права ЄС, зокрема, стосовно мовних та етнічних меншин. У документі значне місце займають позитивні заходи, як у сфері трудових відносин, так і стосовно сфери освіти й послуг.

Автори вказали на необхідність розширення мандату спеціалізованих правозахисних органів щодо проблеми недискримінації і закликали Європейську комісію до вироблення нової директиви, що покриває пробіли існуючого європейського законодавства в цій сфері. Жвава дискусія розгорнулася навколо принципу «позитивної дискримінації», не існуючого в європейській правовій традиції.

Представник РПЦ підкреслив, що визнання права на повагу є однією з основних потреб людини, незалежно від її приналежності до тієї чи іншої групи, але водночас зазначив, що Церква чітко усвідомлює етичну різницю між традиційними й нетрадиційними меншинами. Оскільки ця різниця свідомо ігнорується в правозахисних документах об'єднаної Європи, то неминуче неоднозначне ставлення до даного документа та розширення компетенції ЄС у гуманітарних питаннях.

Члени парламентського комітету подякували священику Антонію Ільїну за його міркування і висловили бажання взаємодіяти з Представництвом Руської Православної Церкви.

Сайт Брюссельсько-Бельгійської архієпископії