УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Соціальне служіння  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 82 відвідувачів


Рейтинг@Mail.ru


КРЕМЕНЧУК. Розпочав роботу дитячий православний табір «Дзвоник»

  16 June 200915 червня розпочав роботу дитячий православний табір «Дзвоник».

З благословення єпископа Кременчуцького та Лубенського Володимира в мальовничому куточку Полтавщини, на березі ріки Сула, відкрив свої двері православний дитячий табір для літнього відпочинку православних дітей.

Розпорядок дня тут організовано відповідно до православного укладу, окрім кваліфікованих педагогів у таборі постійно знаходиться священик.

До розкладу включено загальні ранкові та вечірні молитви, молитви перед трапезою та після неї, дотримання посту, відвідування святкових і недільних богослужінь, читання житій святих під час трапези.

Протягом зміни будуть проводитися спортивні ігри та змагання, конкурси, вікторини, духовні бесіди, інтерактивні ігри для розвитку соціально-психологічних навичок, заняття в різних гуртках.

У таборі, окрім активного відпочинку на свіжому повітрі та купання в річці, діти зможуть вивчати основи Православної віри, історію Церкви, побувати на богослужінні та приступити до таїнств сповіді та причастя.

Незважаючи на те, що тут збираються дітлахи різного віку, незвичайне та насичене життя в таборі всіх зближує, у багатьох з'являються нові друзі. Культосвітня та спортивно-оздоровча програми роблять відпочинок дітей особливо повноцінним і цікавим.

Перша зміна, яка почалася 15 червня, триватиме до 28 червня, після чого табір «Дзвоник» прийме ще чотири зміни.

З організаційних питань звертатися за тел.:

8-050-207-48-34, прот. Михаїл;

8-099-493-78-42, диякон Олександр.