КИЇВ. У Київській духовній академії засновано посаду помічника ректора з науково-дослідної роботи | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 130 відвідувачів

Теги
УГКЦ монастирі та храми України Приїзд Патріарха Кирила в Україну постать у Церкві вибори розкол в Україні Президент Віктор Ющенко Предстоятелі Помісних Церков Священний Синод УПЦ Католицька Церква комуністи та Церква секти Церква і політика українська християнська культура краєзнавство УПЦ КП шляхи єднання Доброчинність Археологія та реставрація церква та політика молодь Церква і влада діаспора Мазепа Голодомор конфлікти Києво-Печерська Лавра церква і суспільство Патріарх Алексій II милосердя Вселенський Патріархат церковна журналістика іконопис забобони Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і медицина 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія педагогіка Ющенко


Рейтинг@Mail.ru


КИЇВ. У Київській духовній академії засновано посаду помічника ректора з науково-дослідної роботи

  02 вересня 200931 серпня 2009 року відбулося перше в новому навчальному році засідання вченої ради Київської духовної академії, в рамках якого були заслухані повідомлення про вступні іспити, що відбулися у серпні, і прийнято ряд важливих рішень.

Першим питанням на порядку денному ради було повідомлення проректора з навчальної роботи архімандрита Климента (Вечері) про підсумки вступних іспитів. Цього року до 1-го класу Київської семінарії зараховано 58 осіб, а на 1-й курс академії прийнято 35 осіб. На заочне відділення КДС вступило 39 священиків та 33 мирянина, а на заочне відділення КДА - 65 чоловік.

Потім секретар вченої ради протоієрей Володимир Коцаба виступив зі звітом про діяльність робочої групи з підготовки святкування 190-річчя реорганізації Києво-Могилянської академії в Київську духовну академію та 20-річчя відродження Київської духовної семінарії.

Ректор Київської духовної академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній повідомив раді про зміни у викладацькому складі КДаіС, а також про навчальний план на 2009-2010 навчальний рік.

Владика ректор також повідомив присутнім, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира в Київських духовних школах засновано нову посаду - помічник ректора з науково-дослідної роботи. На цю посаду призначено викладача Київської духовної академії та семінарії Володимира Вікторовича Бурегу. В обов'язки помічника ректора з науково-дослідної роботи входить підготовка нормативної та методичної бази для закріплення, написання й захисту дипломних робіт і дисертацій, вироблення концепції наукових видань академії, підготовка науково-практичних і студентських конференцій, наукове співробітництво з духовними, теологічними й світськими навчальними закладами.

Окрім того, як повідомлялося раніше, з ініціативи владики ректора вчена рада ухвалила рішення щодо створення в Київській духовній академії та семінарії Студентського наукового товариства. Підготовчу роботу зі створення товариства доручено провести викладачеві ієромонахові Сильвестру (Стойчеву). Передбачається проведення зборів товариства 2-3 рази на місяць. Теми для обговорення студенти обиратимуть самі. Ті студенти, що найбільш яскраво виявили себе, будуть залучатися до організації та проведення наукових конференцій, семінарів, круглих столів.

Богослов.Ru