УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і культура  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 131 відвідувачів

Теги
вибори Ющенко Католицька Церква Вселенський Патріархат милосердя Предстоятелі Помісних Церков українська християнська культура Голодомор молодь іконопис забобони Президент Віктор Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі церква і суспільство церква та політика діаспора педагогіка Мазепа конфлікти Києво-Печерська Лавра автокефалія постать у Церкві комуністи та Церква Священний Синод УПЦ краєзнавство розкол в Україні Церква і медицина УПЦ КП УГКЦ Патріарх Алексій II церковна журналістика секти Доброчинність Митрополит Володимир (Сабодан) монастирі та храми України Церква і політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну Археологія та реставрація шляхи єднання Церква і влада


Рейтинг@Mail.ru


КОНОТОП. Незабаром у м. Путивлі розпочнеться науково-практична конференція «М.Ф.Берлинський ― історик, педагог, релігійний діяч»

  28 вересня 2009У жовтні 2009 р. з Благословення  архієпископа Конотопського і Глухівського Луки на базі Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі, відбудеться науково-практична конференція «М.Ф. Берлинський - історик, педагог, релігійний діяч», присвячена 245-річниці з дня народження видатного українського історика, археолога, архівіста, педагога, релігійного діяча Максима Федоровича Берлинського (1764-1848).

До участі у конференції запрошуються історики, археологи, релігієзнавці, духовенство, мистецтвознавці, педагоги, наукові співробітники, краєзнавці, працівники музеїв, архівів, літератори, представники державних, муніципальних, громадських та релігійних організацій Сумської області та України.

Тематичні напрямки роботи конференції:

 - життя та діяльність М. Ф. Берлинського;

- М. Ф. Берлинський - перший історик Києва;

- дослідження М. Ф. Берлинським історії України;

- науково-педагогічна діяльність М. Ф. Берлинського;

- архівні матеріали М. Ф. Берлинського;

- релігійна діяльність М. Ф. Берлинського);

- М. Ф. Берлинський та Путивльщина.

Робочі мови конференції - українська, російська.

Під час роботи конференції планується знайомство з монастирями Софроніївська пустинь, Молченський монастир, оглядова екскурсія по місту

Путивлю, відвідання краєзнавчого музею, Музею партизанської слави і Музею зброї та військової техніки у Спадщанському лісі, Меморіального комплексу «Дзвін скорботи» у с. Нова Слобода.

Доповіді та повідомлення в електронному та роздрукованому вигляді здаються під час реєстрації учасників конференції. Оргкомітет має право не включати в програму конференції доповіді, якщо вони не відповідають темі конференції. Роботи, оформлені без дотримання вказаних вимог, не друкуються.

Відомості про автора (авторів) у публікації просимо надати за наведеною схемою: прізвище, ім'я, по-батькові; науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада.

За результатами роботи конференції буде видана збірка статей. Заявки про участь у конференції приймаються до 10 вересня, теми доповідей - до 20 вересня 2009 р. Збірник наукових статей буде виданий і надісланий після конференції.

Запрошення на конференцію буде надіслано додатково.

Для іногородніх учасників конференції передбачено проживання та харчування.

Контактна інформація: заявки надсилати за адресою: 41500, Державний історико-культурний заповідник, вул. Радянська, 70, м. Путивль, Сумська обл.,

Тел./факс: (05442) 5-42-09, 5-12-66

Е-mail: zapoved@list.ru

За додатковою інформацією звертатись до членів оргкомітету:

Тупика Сергія Володимировича 8(054)425-12-66, 8(067) 687-60-07;

Чурочкіна Олександра Анатолійовича 8(054)425-47-68, 8(097)964-57-82; Терентьєвої Вікторії Михайлівни 8(054)425-42-09, 8(066)921-49-83