УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і культура  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 70 відвідувачів

Теги
Голодомор Митрополит Володимир (Сабодан) шляхи єднання церковна журналістика милосердя монастирі та храми України Церква і влада Католицька Церква Доброчинність конфлікти вибори Вселенський Патріархат секти розкол в Україні молодь церква та політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну іконопис 1020-річчя Хрещення Русі Предстоятелі Помісних Церков Археологія та реставрація УГКЦ постать у Церкві Священний Синод УПЦ забобони Києво-Печерська Лавра Президент Віктор Ющенко Мазепа Церква і медицина українська християнська культура Церква і політика церква і суспільство комуністи та Церква краєзнавство УПЦ КП діаспора Ющенко педагогіка Патріарх Алексій II автокефалія


Рейтинг@Mail.ru


ЛУЦЬК. Невдовзі відбудеться ХVI міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація»

  01 жовтня 2009У жовтні на базі Музею волинської ікони - відділу Волинського краєзнавчого музею проводять ХVI міжнародну наукову конференцію «Волинська ікона: дослідження та реставрація», присвячено 105-й річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського.

 Для обговорення на конференції пропонується тематика: Павло Жолтовський та дослідження волинського іконопису; Дослідження і реставрація волинського іконопису; Каталогізація музейного фонду сакрального мистецтва; Холмська Чудотворна ікона Божої Матері.

Планується видати збірник матеріалів конференції. Тези та матеріали приймаються до 1 вересня з урахуванням наступних вимог: 1. Обсяг роботи 6-8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва - 2,5 см, справа - 2 см, зверху - 2 см, знизу - 2 см. Оформлення списку літератури та джерел - 12 кегль, інтервал - 1).

2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.

3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.

4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею:

volkrmus@lt.ukrtel.net

5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених факторів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право приймати доповіді до публікації з огляду на їх відповідність тематиці конференції.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43021 м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Волинський краєзнавчий музей.

Оргкомітет конференції

Телефони для довідок: 4-34-12, 4-56-19

E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net, mvolik@rambler.ru