УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і культура  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 105 відвідувачів

Теги
Вселенський Патріархат 1020-річчя Хрещення Русі Церква і влада автокефалія іконопис конфлікти Патріарх Алексій II церква і суспільство Ющенко забобони вибори діаспора Доброчинність Києво-Печерська Лавра шляхи єднання Церква і політика Президент Віктор Ющенко педагогіка секти Предстоятелі Помісних Церков постать у Церкві розкол в Україні Митрополит Володимир (Сабодан) милосердя монастирі та храми України Католицька Церква Церква і медицина українська християнська культура УПЦ КП Священний Синод УПЦ Голодомор комуністи та Церква Мазепа Приїзд Патріарха Кирила в Україну УГКЦ церква та політика церковна журналістика молодь Археологія та реставрація краєзнавство


Рейтинг@Mail.ru


ЛУЦЬК. Невдовзі відбудеться ХVI міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація»

  01 жовтня 2009У жовтні на базі Музею волинської ікони - відділу Волинського краєзнавчого музею проводять ХVI міжнародну наукову конференцію «Волинська ікона: дослідження та реставрація», присвячено 105-й річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського.

 Для обговорення на конференції пропонується тематика: Павло Жолтовський та дослідження волинського іконопису; Дослідження і реставрація волинського іконопису; Каталогізація музейного фонду сакрального мистецтва; Холмська Чудотворна ікона Божої Матері.

Планується видати збірник матеріалів конференції. Тези та матеріали приймаються до 1 вересня з урахуванням наступних вимог: 1. Обсяг роботи 6-8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва - 2,5 см, справа - 2 см, зверху - 2 см, знизу - 2 см. Оформлення списку літератури та джерел - 12 кегль, інтервал - 1).

2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.

3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.

4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею:

volkrmus@lt.ukrtel.net

5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених факторів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право приймати доповіді до публікації з огляду на їх відповідність тематиці конференції.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43021 м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Волинський краєзнавчий музей.

Оргкомітет конференції

Телефони для довідок: 4-34-12, 4-56-19

E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net, mvolik@rambler.ru