ЛУЦЬК. Невдовзі відбудеться ХVI міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація» | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і культура  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 70 відвідувачів

Теги
автокефалія церковна журналістика Церква і медицина постать у Церкві Києво-Печерська Лавра УПЦ КП Доброчинність 1020-річчя Хрещення Русі педагогіка церква і суспільство Церква і політика Приїзд Патріарха Кирила в Україну монастирі та храми України краєзнавство Митрополит Володимир (Сабодан) комуністи та Церква українська християнська культура розкол в Україні секти милосердя Церква і влада діаспора шляхи єднання забобони молодь УГКЦ Голодомор іконопис Предстоятелі Помісних Церков Патріарх Алексій II вибори церква та політика Мазепа Археологія та реставрація Ющенко Католицька Церква Священний Синод УПЦ Президент Віктор Ющенко конфлікти Вселенський Патріархат


Рейтинг@Mail.ru


ЛУЦЬК. Невдовзі відбудеться ХVI міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація»

  01 жовтня 2009У жовтні на базі Музею волинської ікони - відділу Волинського краєзнавчого музею проводять ХVI міжнародну наукову конференцію «Волинська ікона: дослідження та реставрація», присвячено 105-й річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського.

 Для обговорення на конференції пропонується тематика: Павло Жолтовський та дослідження волинського іконопису; Дослідження і реставрація волинського іконопису; Каталогізація музейного фонду сакрального мистецтва; Холмська Чудотворна ікона Божої Матері.

Планується видати збірник матеріалів конференції. Тези та матеріали приймаються до 1 вересня з урахуванням наступних вимог: 1. Обсяг роботи 6-8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва - 2,5 см, справа - 2 см, зверху - 2 см, знизу - 2 см. Оформлення списку літератури та джерел - 12 кегль, інтервал - 1).

2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.

3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.

4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею:

volkrmus@lt.ukrtel.net

5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених факторів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право приймати доповіді до публікації з огляду на їх відповідність тематиці конференції.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43021 м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Волинський краєзнавчий музей.

Оргкомітет конференції

Телефони для довідок: 4-34-12, 4-56-19

E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net, mvolik@rambler.ru