УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і культура  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 45 відвідувачів

Теги
Патріарх Алексій II Ющенко забобони Приїзд Патріарха Кирила в Україну Церква і влада церква та політика церква і суспільство діаспора секти милосердя церковна журналістика Доброчинність комуністи та Церква Церква і політика Мазепа українська християнська культура УГКЦ монастирі та храми України вибори Предстоятелі Помісних Церков Києво-Печерська Лавра УПЦ КП краєзнавство Священний Синод УПЦ Вселенський Патріархат молодь Археологія та реставрація іконопис Президент Віктор Ющенко 1020-річчя Хрещення Русі Католицька Церква автокефалія Церква і медицина педагогіка конфлікти шляхи єднання постать у Церкві Голодомор Митрополит Володимир (Сабодан) розкол в Україні


Рейтинг@Mail.ru


ЛУЦЬК. Невдовзі відбудеться ХVI міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація»

  01 жовтня 2009У жовтні на базі Музею волинської ікони - відділу Волинського краєзнавчого музею проводять ХVI міжнародну наукову конференцію «Волинська ікона: дослідження та реставрація», присвячено 105-й річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського.

 Для обговорення на конференції пропонується тематика: Павло Жолтовський та дослідження волинського іконопису; Дослідження і реставрація волинського іконопису; Каталогізація музейного фонду сакрального мистецтва; Холмська Чудотворна ікона Божої Матері.

Планується видати збірник матеріалів конференції. Тези та матеріали приймаються до 1 вересня з урахуванням наступних вимог: 1. Обсяг роботи 6-8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва - 2,5 см, справа - 2 см, зверху - 2 см, знизу - 2 см. Оформлення списку літератури та джерел - 12 кегль, інтервал - 1).

2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.

3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.

4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею:

volkrmus@lt.ukrtel.net

5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених факторів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право приймати доповіді до публікації з огляду на їх відповідність тематиці конференції.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43021 м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Волинський краєзнавчий музей.

Оргкомітет конференції

Телефони для довідок: 4-34-12, 4-56-19

E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net, mvolik@rambler.ru