УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > СНД  
Опитування



Наш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 113 відвідувачів

Теги
церква та політика Голодомор Доброчинність Церква і влада УГКЦ Католицька Церква конфлікти Ющенко милосердя Предстоятелі Помісних Церков забобони Митрополит Володимир (Сабодан) Священний Синод УПЦ краєзнавство 1020-річчя Хрещення Русі українська християнська культура Археологія та реставрація УПЦ КП Приїзд Патріарха Кирила в Україну педагогіка шляхи єднання Мазепа Вселенський Патріархат розкол в Україні діаспора Києво-Печерська Лавра автокефалія Церква і медицина Церква і політика монастирі та храми України постать у Церкві церковна журналістика комуністи та Церква секти Президент Віктор Ющенко іконопис вибори Патріарх Алексій II молодь церква і суспільство






Рейтинг@Mail.ru






РОСІЯ. Газета православної школи посіла перше місце у V-му Всеросійському конкурсі шкільних видань



На базі Московського культурологічного ліцею №1310 проводився черговий Всеросійський конкурс шкільних видань. Організатори конкурсу - Департамент освіти Москви й журнал «Ліцейська й гімназична освіта». До складу журі входили провідні журналісти Росії, письменники та професіонали видавничої справи (О.Архангельський, Д.Биков, Б.Грачевський, С.Єсін та ін.).

У конкурсі могли бути представлені всі види шкільних друкованих видань (газети, журнали й альманахи). 425 видань із 66 регіонів Росії та інших країн (Україна, Румунія, Мальта) взяли участь цього року в конкурсі. Православна загальноосвітня школа-пансіон «Плесково» брала участь уперше й відразу ж посіла перше місце.

«Конкурс тривав довго - з 1 листопада 2005 року організатори аналізували надіслані матеріали, знаходили помилки, робили зауваження, а з 3 по 7 квітня поточного року в Москві відбулася фінальна «Велика гра».

Представники різних видань зібралися не тільки для того, щоб побачити найкращих, але й повчитися у професіоналів (відбулися майстер-класи з верстки, фото- й відеозйомки, відбулися зустрічі з відомими журналістами). Учні, об'єднавшись у команди, спромоглися за два дні створити «Посібник для видавця-початківця», в якому розібрали основні помилки, що зустрічаються в шкільних виданнях. Команду школи «Плесково» перед «Великою грою» поповнили талановиті хлопці з інших православних шкіл Москви («Радонеж», «Життєдайне джерело»). Багато в чому завдяки згуртованості школярів їхня команда на «Великій грі» виступила гідно, зайнявши 3-є місце.

Цього року на конкурс свої видання надіслали лише дві православні школи. Крім «Плесково» свою газету «Гімназист» представила Православна класична гімназія в Ховрині (Москва).

«Слово»