КИЇВ. У Київській духовній семінарії помітно зросла кількість абітурієнтів | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  
Опитування



Наш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 95 відвідувачів

Теги
Митрополит Володимир (Сабодан) молодь Ющенко розкол в Україні Мазепа комуністи та Церква педагогіка церква і суспільство церква та політика Голодомор іконопис монастирі та храми України українська християнська культура Церква і медицина конфлікти 1020-річчя Хрещення Русі автокефалія Приїзд Патріарха Кирила в Україну Патріарх Алексій II Доброчинність забобони краєзнавство секти вибори Священний Синод УПЦ церковна журналістика УПЦ КП Археологія та реставрація милосердя Києво-Печерська Лавра Президент Віктор Ющенко Церква і влада Вселенський Патріархат УГКЦ шляхи єднання Предстоятелі Помісних Церков діаспора постать у Церкві Католицька Церква Церква і політика






Рейтинг@Mail.ru






КИЇВ. У Київській духовній семінарії помітно зросла кількість абітурієнтів

  06 серпня 2008



Сьогодні в Київській Духовній академії й семінарії (КДА і С) почалися  вступні іспити. Головна особливість нинішньої кампанії - високий конкурс серед абітурієнтів. Якщо торік   на одне місце в семінарії претендувало всього 2 ос., то в цьому - 3,5 ос. В академії конкурс виріс із 1,5 ос. на місце в 2007 році до 2 ос. - у 2008.

Крім того, за словами ректора КДА і С, єпископа Бориспільського Антонія (Паканича), якісний склад абітурієнтів-2008, бажаючих вступити до семінарії, теж помітно покращився. «Приблизно 30%  власників поданих документів - випускники світських вузів, - говорить єпископ Антоній. -  Це говорить про те, що наші майбутні учні мають гарну базу знань й усвідомлено приймають рішення стати священнослужителями».     

Київська духовна семінарія - вищий навчальний заклад, що  готує священнослужителів, строк навчання 5 років. У Семінарію приймаються чоловіки православного віросповідання віком 20-35 років, що мають середню або вищу освіту, неодружені або одружені першим шлюбом. Абітурієнти складають іспити з п'яти дисциплін і проходять співбесіду.

Київська духовна академія - також вищий навчальний заклад (готує викладачів, учених-богословів), куди приймаються випускники семінарій і духовних училищ. Строк навчання - 3 роки.

Місія духовної просвіти