ДНІПРОПЕТРОВСЬК. У театрально-художньому коледжі готуватимуть фахівців із написання ікон і храмового настінного розпису | Православіє в Україні :: Інтернет-видання УПЦ

           
УКР РУС  


 Головна > Українські новини > Церква і молодь  
ОпитуванняНаш банер

 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код

Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.uaЗараз на сайті 140 відвідувачів

Теги
розкол в Україні Приїзд Патріарха Кирила в Україну постать у Церкві українська християнська культура церква та політика Голодомор Києво-Печерська Лавра секти церковна журналістика 1020-річчя Хрещення Русі УГКЦ автокефалія Священний Синод УПЦ церква і суспільство комуністи та Церква краєзнавство Предстоятелі Помісних Церков забобони Вселенський Патріархат Церква і політика Мазепа шляхи єднання Доброчинність Церква і влада молодь конфлікти вибори Патріарх Алексій II іконопис Археологія та реставрація педагогіка Церква і медицина УПЦ КП Президент Віктор Ющенко монастирі та храми України Ющенко діаспора милосердя Митрополит Володимир (Сабодан) Католицька Церква


Рейтинг@Mail.ru


ДНІПРОПЕТРОВСЬК. У театрально-художньому коледжі готуватимуть фахівців із написання ікон і храмового настінного розпису

  26 лютого 2009З благословення керуючого Дніпропетровської єпархії митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея з метою підготовки фахівців з написання ікон і виконання храмового настінного розпису, у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі в 2009 році оголошується набір студентів у групу «Іконопис».

Прийом буде проводитися на конкурсній основі за результатами вступних екзаменів. Форма навчання - денна. Навчання на основі державного фінансування та контрактній основі.

Умови прийому до Дніпропетровського театрально-художнього коледжу:

У театрально-художній коледж приймаються громадяни України, які мають повну загальну освіту або базову загальну середню освіту (9-11 класів). Абітурієнти подають на ім'я директора заяву із зазначенням спеціальності, яка пишеться в приймальної комісії. Формування підгрупи «Іконопис» планується на базі спеціальності «Образотворче мистецтво».

До заяви додаються:

- документ про освіту в оригіналі:

- сертифікат Українського центру незалежного оцінювання якості знань 2009 року;

- медична довідка (форма 086-У), карта щеплень (форма 063-У);

- виписка із трудової книжки для людей, які мають стаж роботи;

- паспорт (свідоцтво про народження);

- копія ідентифікаційного коду;

- 6 фотографій (розмір 3х4);

- документи, які надають право на пільги, якщо вони є.

Екзамен зі спеціальності:

Малюнок (натюрморт): абітурієнту необхідно зобразити на аркуші паперу малюнок натюрморту, чітко передати взаємне розташування предметів, пропорції, характер форми в умовах даного освітлення.

Живопис (натюрморт): абітурієнт повинен правильно відтворити колірні й тональні співвідношення предметів у просторі, їхній характер і форму.

 

Вступники до коледжу (9 клас) здають екзамен з української мови (диктант). Абітурієнти, які закінчили школу та мають свідоцтво з відзнакою, у випадку одержання оцінки за фахом не нижче 11 балів звільняються від подальших екзаменів.

Заяви приймаються з 1 липня.

Вступні іспити - з 30 липня до 15 серпня.

Адреса коледжу: 49030, м. Дніпропетровськ, вул. Глинки, 11.

Телефон: 8 (056) 745-11-61.

Додаткова інформація за телефоном: 8(067)567-35-75 - священик Андрій Пономаренко.

Прес-служба Дніпропетровської єпархії

   
Днепропетровский театрально-художественный колледж

Днепропетровский театрально-художественный колледж